Вакцина від грипу

Вакцина від грипу - Харків звертається в медичний оздоровчий центр Фортіс

Навіщо необхідна вакцина проти грипу і чи варто робити щеплення

Вакцинація грипу - дуже важлива профілактична міра, яка допомагає сформувати захисний імунітет. Щороку, приблизно з 40-го тижня починається сезон захворюваності. Цього року особливістю вірусу буде наявність трьох штамів збудника. Це - H3N2 «Гонконг», типу «В» «Брісбен» і H1N1 «Мічиган».
Якщо перші два для українців вже звичні, і у багатьох, які перехворіли на раніше або щеплених, вже виробився імунітет, то останній є новим, а отже не захищений від нього жоден з наших громадян. Тому настільки важливо вчасно зробити щеплення від грипу - ціна здоров'я залежить тільки від вас. Адже вірус іноді викликає важкі ускладнення, в першу чергу пневмонію, які нерідко закінчуються летальним результатом.

Щеплення від грипу - Харків довіряє фахівцям МОЦ Фортіс

Грип - небезпечне вірусне захворювання, яке вражає верхні дихальні шляхи і викликає інтоксикацію організму. Тому лікарі рекомендують ознайомитися з графіком, коли робити щеплення від грипу найкраще, і без зволікань записатися на прийом.
Пацієнтам ми пропонуємо такі переваги:

  • Команда високопрофесійних лікарів з багаторічним досвідом роботи, які надають послуги європейського рівня.
  • Обов'язковий огляд перед проведенням вакцинації.
  • Вакцина від грипу 2020 року - купити в Харкові препарати від світових виробників «Ваксигрип» (Франція) і «ДжіСіФлю» (Корея), які надійно захищають від усіх 3-х штамів, можна за доступною ціною.

Вакцина від грипу - ціна повністю відповідає качеству.Все препарати виготовлені відповідно до вимог Всесвітньої організації охорони здоров'я на поточний епідемічний сезон. Пам'ятайте, що своєчасна вакцинація істотно зменшить ризик захворюваності.

Вакцини від грипу - ефективний метод профілактики

За прогнозами МОЗ України, в епідсезоні хвороба триватиме аж до травня 2020 року, і її зростання складе мінімум 14% в порівнянні з минулим роком. Отже, робити щеплення можна і потрібно навіть під час епідемії. Імунітет починає вироблятися з першого дня після введення вакцини від грипу, а остаточно формується протягом 2-х тижнів.
До групи ризику по захворюваності в цьому році потрапляють в першу чергу:

  • діти;
  • люди похилого віку;
  • хворіють на хронічні захворювання серця, легенів, нирок, цукровий діабет;
  • вагітні;
  • люди, за своїм родом діяльності, пов'язані з великою кількістю контактів - вчителі, медики, вихователі, продавці, військові, офісні співробітники.

Яка вакцина від грипу краще? Доктора рекомендують купити «Ваксигрип». Її головна перевага в тому, що вона показана дітям з 6-ти місячного віку, жінкам в положенні, годують і які планують завагітніти. Вакцинація добре переноситься пацієнтами, місцеві реакції практично отсутсутствуют.
В Україні вакцинація проводять не більше 1,5% населення, в той час, як в розвинених країнах цей показник становить не менше 30%. Поспішайте купити щеплення від грипу - профілактика кращий засіб в боротьбі з вірусними хворобами.

Прайс-лист
Вакцина від грипу
Вакцинація від грипу
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина Ваксигрип Тетра - вакцинація проти грипу
Кількість
1
Вартість,грн
850
Тривалість
-
Вакцина Джі Сі Флю - вакцинація від грипу
Кількість
1
Вартість,грн
800
Тривалість
-
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта