Дитячий масаж

Лікувальний і профілактичний масаж для дітей

Професійні послуги дитячого масажу

Лікувальний масаж для дітей значно важливіший, ніж для дорослих. У перший рік життя малюка закінчується формування всіх внутрішніх органів і систем. Вага потроюється, а зростання збільшується на 60% від початкового показника. Тому в цей період так необхідна фізична підтримка. Діти, які отримують лікувальні процедури на першому році життя, швидше за своїх однолітків ростуть, розвиваються, раніше починають сідати, повзати, ходити. Масаж дитячий в МОЦ FORTIS - це кваліфікований підхід і трепетне ставлення до вашої дитини. Наші фахівці ефективно коригують роботу опорно-рухового апарату, нормалізують тонус, стимулюють діяльність центральної нервової системи, а також зміцнюють імунітет.

Ефективний дитячий масаж - Харків, МОЦ Фортіс

Організм малюка дуже ніжний і крихкий, а тому працювати з ним потрібно вкрай обережно. Коли справа стосується такого чутливого питання, як професійний дитячий масаж, Харків може запропонувати медичний оздоровчий центр Фортіс, що володіє наступними перевагами:

  • Наша команда. У неї входять сертифіковані масажисти з великим стажем, з усіма необхідними знаннями, вміннями для роботи з маленькими пацієнтами.
  • Можливість виїзду на будинок. Послуги дитячого масажиста надаються в приміщенні центру, але при необхідності спеціаліст виїжджає на будинок.
  • Індивідуальний підхід. Масаж і гімнастика для дітей проходять з урахуванням особливостей організму. Попередньо проводиться обстеження у педіатра, ортопеда, невролога, щоб упевнитися, що процедура показана дитині і не заподіє шкоди.

Потрібен дитячий масажист? Харків вибирає фахівців Fortis

У нас проводиться дитячий масаж при сколіозі та інших захворюваннях для пацієнтів віком від 3-х місяців. Він призначений, щоб досягти таких результатів:

  • поліпшення кровообігу;
  • нормалізації м'язового тонусу;
  • підвищення опірності до інфекційних захворювань;
  • поліпшення координації рухів, роботи ЦНС та ін.

Допомагає впоратися з порушеннями шлунково-кишкового тракту, безсонням і багатьма іншими проблемами. Позитивно впливає на емоційний стан, розумовий розвиток.

Дитячий профілактичний масаж, як правило, складається з 10 сеансів. Оптимально проведенням 2-3 курсів терапії в рік. Вибір виду безпосередньо залежить від того, яких саме результатів потрібно досягти.

Ми також проводимо гімнастику, де вчимо правильно рухатися, тримати рівновагу. Заняття сприяють зміцненню вестибулярного апарату. Позитивний ефект стає помітним уже після першої процедури. Після закінчення програми з 10 сеансів ви побачите суттєві позитивні зміни стану вашого малюка.

Як записатися на масаж для дітей в Fortis

Для тих, хто вибрав послуги дитячого масажу, ми рекомендуємо оформити запис через доступну онлайн-форму, попередньо ознайомтесь з розкладом прийому. Ви зможете підібрати найбільш відповідний час для відвідування. Додаткові питання можна задати в формі зворотного зв'язку. Адреса розташування центру, де приймає дитячий масажист: Харків, проспект Незалежності, д.10, 2 поверх.

image image
Прайс-лист
Дитячий масаж
Дитячий масаж
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Дитячий оздоровчий масаж
Кількість
1
Вартість,грн
370
Тривалість
30
Дитячий оздоровчий масаж на дому
Кількість
1
Вартість,грн
450
Тривалість
30
Масаж для новонароджених
Масаж для новонароджених
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Оздоровчий масаж
Кількість
1
Вартість,грн
370
Тривалість
30
Оздоровчий масаж на дому
Кількість
1
Вартість,грн
450
Тривалість
30
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта