Користь фітнесу при вагітності і після пологів

заняття для вагітних Харків

КОРИСТЬ ФІТНЕСУ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ ТА ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

Більшість вагітних жінок недооцінюють значення фізкультури. А ті, хто щойно повернувся з пологового будинку, вважають, що фітнес не дуже допоможе їм у відновленні після пологів. Але це зовсім не так, тренування корисні і це загальновідомий факт. Проте, домогтися позитивного ефекту можна лише користуючись збалансованим комплексом вправ. Це стосується як вагітних, так і жінок в період відновлення після пологів. Тому рекомендуємо звернутися за допомогою професіоналів до медичного оздоровчого центру FORTIS.

3 ПРИЧИНИ ВІДВІДУВАТИ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВАГІТНИХ І ПРОВОДИТИ ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ ПОЛОГІВ В ЦЕНТРІ FORTIS 

Сьогодні по всій Україні функціонують різні медичні установи, де пропонують фітнес заняття для вагітних. Харків у цьому плані не єдиний. Проте медичний центр FORTIS в Харкові має наступні переваги: 

 • Головне —  команда лікарів. Вона складається з лікарів найрізноманітніших спеціалізацій. Крім того, у нас висококваліфіковані фахівці (ступені докторів, кандидатів наук) і серйозний стаж. 
 • Наші працівники цінують здоров'я своїх пацієнтів. Тому перед тим, як призначити програму для вагітних або відновлення після пологів, вас ретельно оглянуть профільні лікарі, щоб оцінити стан, а потім підібрати відповідний курс тренування.
 • У нас гнучка цінова політика та діють акційні пропозиції. Наприклад, ми надаємо 20%-у знижку на консультацію акушера-гінеколога, а також безкоштовно проводимо консультацію ортопеда-травматолога та пробне заняття.

ФІТНЕС ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ

Програма для вагітних розробляється індивідуально, оскільки кожен організм унікальний, а тому вимагає індивідуального підходу. Комплекс вправ може включати кінезотерапію: ЛФК, гімнастику і роботу на тренажерах. Програмові заняття, складені нашими лікарями та реабілітологами, допоможуть домогтися таких результатів: 

 • Поліпшення обміну речовин, працездатності серцево-судинної системи, легенів, кишківника;
 • Укріплення спинних м'язів, черевного пресу, тазу, ніг; 
 • Стимуляції кровотоку. Виключення вірогідності виникнення застоїв в ногах або області малого тазу.

Крім того, в результаті занять фітнесом артеріальна кров насичуватиметься киснем, а це дуже корисно як для матері, так і для дитини.

ФІТНЕС ПІСЛЯ ПОЛОГІВ

Відновлення після пологів включає схожий комплекс вправ. Відрізняється воно лиш тим, що ці вправи більшою мірою силові та спрямовані на досягнення інших цілей. Завданнями програми відновлення після пологів є: 
Поліпшення: 

 • Лактації; 
 • Кровотоку малого тазу; 
 • Роботи серцево-судинної системи. 

Сприяння: 

 • Активним скороченням матки; 
 • Стабілізації роботи кишківника, сечового міхура; 
 • Відновленню ваги; 
 • Поверненню матері до нормального ритму життя.

Попередження: 

 • Функціональної неповноцінності тазового дна; 
 • Опущення або випадання статевих органів. 

Рекомендується починати заняття не раніше, ніж через 3 місяці після природних пологів та не раніше, ніж через 6 місяців після пологів шляхом кесаревого розтину. 
Програма тренувань під час вагітності, як і заняття фітнесом після пологів, складається за результатами ретельного обстеження. Саме це і гарантує високу ефективність тренувального курсу.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВАГІТНИХ — ОЗДОРОВЧИЙ ЦЕНТР FORTIS У ХАРКОВІ

Аби заощадити час клієнтів, прийом лікаря здійснюється за попереднім записом. Також ви можете ознайомитись із розкладом прийому лікарів, щоб обрати найбільш підходящий час для візиту. Якщо у вас залишились додаткові питання, задайте їх тут.

Адреса розташування центру: місто Харків, Проспект Незалежності, 10. Ми чекаємо на вас.

Прайс-лист
Програма для вагітних і відновлення після пологів
Програми для вагітних
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Разове заняття за програмою для вагітних і відновлення після пологів
Кількість
1
Вартість,грн
480
Тривалість
60
Програма для вагітних і відновлення після пологів - 8 занять
Кількість
8
Вартість,грн
3650
Тривалість
60
Наші фахівці
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта