Внутрісуглобні лікувальні блокади

Лікувальні блокади - ефективний метод профілактики і лікування

Лікувальні блокадиЩо таке внутрішньосуглобова блокада?

Лікувальні блокади - сучасна методика лікування і профілактики больового синдрому при виникненні захворювань, пов'язаних з нервовою системою і опорно-руховим апаратом. Блокада в медицині - це укол певного лікарського препарату в область, яка знаходиться навколо суглоба, нерва, корінця. У вогнище болю вводяться медикаменти, які починають моментально впливати на проблемну зону. Так, блокада суглоба покращує відтік лімфи, дренаж зв'язкових тканин і знімає набряклість, що сприяє зняттю больового синдрому, швидкості і якості відновлення функціоналу. Також лікувальні блокади вирішують багато лікувально-профілактичних завдань: попереджають ускладнення , запобігають розвитку запальних процесів.

Для проведення медикаментозно-лікувальних блокад лікарі проводять спеціальний підбір препаратів різного діапазону впливу, серед яких: вітаміни, протинабрякові, знеболюючі засоби , локально-анестезуючі речовини, спазмолітики, анальгетики.

Лікувальні блокади більш дієві в комплексі з реабілітаційними та оздоровчими заходами, так як вони сприяють поліпшенню багатьох функціональних можливостей, дозволяють швидко знизити больові відчуття, поліпшити самопочуття пацієнта. Тому, якщо вам потрібна блокада плечового суглоба, колінного суглоба, тазостегнового суглоба, гомілки, ліктьового суглоба і т. Д., А також лікування п'яткової шпори в Харкові, не варто терпіти біль - скористайтеся допомогою фахівців центру Fortis.

Лікувальні блокади: Харків довіряє команді Фортіс

Лікувальні блокади, які іноді називають блокада укол в суглоб - послуга, яку надають багато медичних установ міста Харкова. Але особливої ​​уваги заслуговує оздоровчий центр Fortis. Його переваги очевидні:

  • Професійна команда. У центрі працюють лікарі високої кваліфікації, кандидати медичних наук, професора. Тому будьте впевненими в тому, що всі послуги вам нададуть професійно.
  • Інноваційні методи роботи. Фахівці харківського МОЦ Фортіс в роботі з клієнтами використовують нові підходи, сучасні реабілітаційні технології.
  • Гнучка цінова політика. Для нас важливо, щоб надання послуг центром було не тільки якісним, але і доступним. 

Якщо вам потрібна внутрішньосуглобова блокадаколенного суглоба при артрозі або інші види маніпуляцій, пропонуємо звернутися за допомогою в Fortis!

Основи даного методу лікування: що потрібно знати

Лікувальні блокади мають ряд показників, що підкреслюють їх цінність серед схожих методів боротьби з болем, а саме:

  • швидке знеболювання;
  • здатність зменшувати запальні реакції, спазми судин, напруга в м'язах, набряки в місцях концентрації болю;
  • щадна медикаментозне навантаження на організм людини;
  • низький рівень ймовірності прояву побічних небажаних ефектів - медикаменти спочатку вводяться в больову область, а тільки потім потрапляють в загальний кровотік;
  • можливість застосовувати даний метод багаторазово - кожен раз при появі больових відчуттів.

Також важливо пам'ятати і про показання до застосування медикаментозних блокад. Найчастіше до них відносять такі захворювання: болю в хребті (спондилоартроз, протрузія дисків, остеохондроз), подагричний і ревматоїдний артрити, тунельні синдроми, нейропатії (утиск нервових волокон), деформуючий остеоартроз різної локалізації, захворювання навколосуглобових тканин, бурсити, контрактури суглобів, гігроми та ін.

Вам знайомі вищезгадані проблеми? Вам слід негайно звернутися за лікуванням в медичний центр Фортіс в Харкові.

П'яткова шпора - лікування, Харків, МОЦ Fortis

П'яткова шпора (п'яткова шпора) - захворювання, що стає сьогодні все більш поширеним. Основним симптомом є гострі відчуття болю, які виникають при тиску на п'яту, так як кісткове утворення негативно впливає на м'які тканини, притискаючи їх. Якщо ж наріст розташовується близько до нервових закінчень самої стопи, то біль відчувається без додаткового навантаження.

Лікувальні блокади - метод, який часто використовують лікарі для лікування п'яткової шпори. Лікарі харківського центру Fortis професійно використовують лікувальні блокади в своїй практиці.

Як записатися на консультацію в МОЦ Фортіс

Прийом і консультація у лікаря проводиться за попереднім записом, її можна зробити в онлайн-режимі тут. Важливо перед відвідуванням центру, познайомитися з графіком прийому, щоб визначити відповідний час, подивитися розклад можна тут. Додаткові питання про лікувальні блокадах можна задати за допомогою форми зворотного зв'язку або по телефону. Центр легко знайти за адресою: Харків, пр-т Незалежності, 10. Поспішайте звернутися за професійною медичною допомогою!

Розклад фахівців
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Ортопед-травматолог
Розклад фахівців
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Пн
08:00 - 10:00
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
-
Сб
-
Прайс-лист
Внутрісуглобні лікувальні блокади
Внутрішньосуглобові блокади
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Лікувальна медикаментозна (внутрішньосуглобова) блокада 1
Кількість
1
Вартість,грн
800
Тривалість
30
Лікувальна медикаментозна (внутрішньосуглобова) блокада 2
Кількість
1
Вартість,грн
1000
Тривалість
30
Наші фахівці
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта