Міофасциальний реліз

Міофасциальний реліз

ЩО ТАКЕ МІОФАСЦИАЛЬНА ТЕРАПІЯ 

Міофасциальний реліз —  це ручна дія, яка спрямована на спазмований м'яз. Процедура полягає в його розтягненні та сприяє розслабленню м'язово-зв'язкового апарату. Головною відмінністю цього методу є відсутність більшості протипоказань,  властивих іншим методикам. Варто зазначити, що цю методику лікування повинен проводити тільки професійний фахівець.

МАНУАЛЬНА ТЕРАПІЯ: ХАРКІВ ОБИРАЄ ФАХІВЦІВ ЦЕНТРУ ФОРТІС

Сьогодні міофасциальна релаксація є популярним методом лікування спини. В Україні чимало установ, де можна пройти цю процедуру. Проте, якщо вам потрібно якісне лікування, Харків запрошує вас пройти міофасциальний релізинг у центрі Фортіс. Він має три ключові переваги: 

 • Перше і головне — команда фахівців. Наші лікарі висококваліфіковані та мають великий досвід роботи. Це є гарантією того, що вам будуть надані послуги найвищого рівня. 
 • Гнучка цінова політика. Вона сформована так, щоб зробити професійну медичну допомогу доступною для всіх. 
 • Можливість звернутися за консультацією до лікаря. Ви можете обговорити з лікарем свій поточний стан під час проходження курсу, а також отримати подальші рекомендації по його закінченню.

МІОФАСЦИАЛЬНИЙ РЕЛІЗ: ПРИНЦИП ДІЇ 

Цей метод дозволяє вилікувати наступні захворювання опорно-рухової системи: 

 • артрит; 
 • артроз; 
 • остеохондроз; 
 • сколіоз. 

Це не повний список, що охоплює найбільш поширені захворювання. Міофасциальна терапія знімає напругу з м'яза, що сприяє поліпшенню кровообігу і функціональних здібностей тіла.

ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ МАЄ МІОФАСЦИАЛЬНА РЕЛАКСАЦІЯ 

Варто зазначити, що міофасциальна терапія відрізняється двома, характерними тільки для неї, рисами. Перша — це здатність повністю розслабити будь-яку групу м'язів. Друга — цей метод майже не має протипоказань. Їхній список виглядає таким чином: 

 • онкологічні хвороби; 
 • гострий період запалення лімфовузлів; 
 • гіпертонічний криз; 
 • загострення захворювань шкіри.

ЯК ЗАПИСАТИСЬ НА МІОФАСЦИАЛЬНИЙ РЕЛІЗ 

Ми пропонуємо пацієнтам можливість оформити запис в онлайн режимі. Для цього варто заповнити спеціальну форму. Також рекомендуємо ознайомитись із розкладом роботи наших фахівців, щоб підібрати слушний час для проходження процедур. Адреса розташування нашого центру, де здійснюється якісна мануальна терапія,  — Харків, проспект Незалежності, б. 10. Чекаємо на вас —  пн-пт з 8: 00 до 20: 00, субота —  з 9: 00 до 18: 00.

Прайс-лист
Міофасциальний реліз
Міофасциальний реліз
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Міофасциальна релаксація (реліз) - індивідуальне заняття
Кількість
1
Вартість,грн
330
Тривалість
60
Наші фахівці
Записатися на Тренування

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта