Лікування артрозу

Ефективне лікування артрозу в Харкові

Лечение артроза в Харькове

Артроз - захворювання, пов'язане з повільним руйнуванням хряща всередині суглоба

При цьому захворюванні поступово виникають запальні процеси і уражаються всі навколосуглобових тканини: кістка, суглобова капсула, зв'язки, м'язи. Артроз - найпоширеніше захворювання суглобів в світі; згідно зі статистичними даними в тій чи іншій мірі від даного захворювання страждає до 80% населення земної кулі. Артроз виникає внаслідок різних причин: вроджений дефект суглоба, перенесені травми, недотримання нормальних навантажень на суглоби в повсякденному житті, запальні захворювання, надмірна вага, порушення обміну речовин. Суглобовий хрящ втрачає еластичність, руйнується структура волокон. Імовірність розвитку артрозу збільшується з віком в багато разів. Хвороба вражає однаково чоловіків і жінок.

Основними симптомами артрозу є біль при навантаженні і її затихання в спокої, обмеження рухливості суглоба і його деформація, хрускіт.

Лікування артрозу має бути комплексним

На ранніх стадіях ефективно медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування. Пацієнтам призначають курси лікувальної фізкультури, що ефективно сприяє розтягуванню суглобової капсули, поліпшенню кровопостачання суглоба, зміцненню оточуючих навколосуглобових м'язів.

У медичному оздоровчому центрі "Фортіс" застосовують всі необхідні консервативні методи лікування артрозу

На базі Центру функціонує фізіотерапевтичний кабінет, застосовуються методи електротерапії, магнітотерапії, магніто-лазерної терапії, дарсонвалізація, ультразвук, пресотерапія. Заняття лікувальною фізкультурою проходять з використанням новітнього медичного обладнання (м'ячі, обважнювачі, гумові петлі, балансувальні платформи). Активно використовуються декомпрессионниє тренажери- хворого суглоба необхідна розвантаження. Заняття з досвідченими інструкторами-реабілітологами допоможуть збільшити обсяг суглобових рухів, зменшити больовий синдром.

Лікування артрозу має бути своєчасним, оскільки ігнорування даного захворювання може призвести до незворотних змін суглоба, а також до серйозних забоелванія хребта.

Фахівці медичного оздоровчого центру FORTIS дають наступні рекомендації по оздоровленню кісток, м'язів і суглобів:

  • підвищуйте споживання кальцію (його багато в рибі, рибних консервах, молочних продуктах) і підвищуйте рівень вітаміну Д (літо - це єдиний період, коли сонячна інсоляція сприяє утворенню вітаміну Д в шкірі; період дощів позбавляє нас цієї можливості);
  • не паліть, обмежте вживання шипучих напоїв і кави (це сприяє вимиванню кальцію з кісток);
  • займайтеся силовими тренуваннями;
  • гуляйте по парку (це відмінні гравітаційні навантаження);
  • займайтеся лікувальною фізкультурою і чітко стежте за технікою виконання вправ (це врівноважить навантаження на м'язи, урізноманітнює стереотипні руху);
  • розслабляйтеся, уникайте стресів і хронічної втоми;
  • вибирайте зручне взуття;
  • грамотно обладнайте своє робоче місце;
  • не допускайте набору зайвої ваги, що призводить до збільшення навантаження на колінні і тазостегнові суглоби;
  • відвідайте ортопеда-травматолога.

Мучитися від болю зовсім не обов'язково! Звертайтеся в медичний центр Фортіс. Ефективне лікування артрозу в Харкові за прийнятними цінами.

ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Невролог
Ортопед-травматолог
ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Ортопед-травматолог
Пн
14:00 - 20:00
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
14:00 - 20:00
Сб
09:00 - 15:00
через суботу
Пн
08:00 - 10:00
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
-
Сб
-
Пн
08:00 - 14:00
Вт
14:00 - 20:00
Ср
08:00 - 14:00
Чт
14:00 - 20:00
Пт
08:00 - 14:00
Сб
09:00 - 15:00
Пн
14:00 - 20:00
Вт
08:00 - 14:00
Ср
14:00 - 20:00
Чт
08:00 - 14:00
Пт
14:00 - 20:00
Сб
-
Наші фахівці
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта