Вакцина Варілрікс

Вітряна віспа: захворювання зі 100% контагіозністю

Більшість обивателів вважають вітряну віспу легкого дитячого "вітрянку". Для дорослих, хворих з хронічними захворюваннями і ослабленим імунітетом вона вкрай небезпечна і загрожує розвитком оперізувального лишаю. Оперізуючий лишай - це захворювання, викликане повторним зараженням вірусом осіб, які раніше перехворіли на вітрянку. Найчастіше мова йде про людей зрілого віку.

Причини виникнення

Вітряна віспа - хвороба, що передається повітряно-крапельним шляхом, викликана Varicella zoster, вірусом групи герпесу III типу. Цей ДНК-збудник зі 100% контагиозностью поширений по всій планеті. Кожен, хто не зустрічався з Varicella zoster раніше, захворіє. Хворі стають заразними за 1 день до виникнення висипу і залишаються ними до 96 годин. Захворювання супроводжується лихоманкою і папуловезикульозний висипом, зазвичай протікає без ускладнень.

вакцина ВарілріксЕтапи розвитку та клінічні симптоми

Перебіг хвороби ділиться на 4 етапи:

  • інкубаційний,
  • продромальний,
  • поява висипань,
  • утворення кірочок.

Тривалість інкубаційного періоду становить від 11 до 21 дня (зазвичай 14 днів). За 1-2 дні до появи висипки розвивається продромальний період. У дітей він протікає без особливих симптомів, у дорослих - з яскраво вираженим гарячковим станом, сильними головними болями.

У перший-другий день захворювання поверхню шкіри, а також слизові оболонки покриваються червоними плямами, потім - папулами, везикулами, сухими корочками. Висипання зберігаються 2-9 діб. Чим інтенсивніше висип, тим довше зберігається підвищена температура.

Для грудних дітей вітряна віспа особливо небезпечна: вона супроводжується лихоманкою, значною інтоксикацією, загальномозковими симптомами (судомами, енцефалітом). Досить часто ускладнюється пневмонією, стрептодермією, менінгоенцефалітом.

Для вагітних жінок вітрянка особливої ​​загрози не представляє: ризик для плоду становить 0,2% -2%, все залежить від терміну вагітності.

Як захиститися від вітряної віспи

Для специфічної профілактики використовується вакцинація. Вакцина «Варілрікс» відрізняється високою ефективністю і мінімальним ризиком розвитку побічних реакцій.

Як вводиться вакцина:

  • дітям від 1 року до 13 років - дворазово по 1 дозі (0,5 мл) з проміжком 6-10 тижнів,
  • дітям від 13 років і дорослим - дворазово по 0,5 мл з проміжком 6-10 тижнів.

Для екстреної профілактики:

Лише один раз за 0,5 мл протягом 4 діб після контакту (бажано протягом перших 72 годин).

Прайс-лист
Вакцина Варілрікс
Вакцинація препаратом Варілрікс
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина Варілрікс - вакцинація проти вітряної віспи
Кількість
1
Вартість,грн
-
Тривалість
-
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта