Вакцина від гепатиту В

Гепатит B - симптоми вірусного захворювання

На сьогоднішній день не менше 30% населення Землі інфіковані гепатитом B. У спеціальній літературі його можуть позначати як «вірус ГВ», «ВГВ» або «HBV», а в побуті - гепатит В. Це гостре інфекційне захворювання, що вражає печінку і жовчовивідні шляхи .

Симптоми гепатиту B:

 • біль у суглобах;
 • біль у правому підребер'ї;
 • втома, швидка стомлюваність;
 • поганий апетит;
 • нудота;
 • підвищена температура;
 • жовтушність шкірних покривів і слизових очей.

Хвороба викликає зниження функції печінки, що сприяє розвитку холестазу, печінкової коми, а в подальшому - цирозу печінки.

Ризик заразитися є завжди. Основними шляхами передачі є статевий та гематогенний. Вірус може знаходитися в крові, слизу, слині, виділятися з материнським молоком. Зараження може відбутися після зіткнення з пошкодженою шкірою, поцілунку, статевого контакту. Багато пацієнтів були інфіковані при лікуванні зубів, відвідування перукарні, проведенні манікюру і педикюру, переливанні крові.

Щеплення Гепатит B - Харків довіряє фахівцям Фортіс

Вакцинація є основним засобом профілактики інфекційного захворювання. Вакцина допомагає специфічним антитіл утворитися в організмі людини і створити імунітет не менше ніж на 8-10 років, а іноді і на все життя. Щеплення гепатит В - проводиться в медцентрі Fortis. Тут клієнтам пропонуються такі переваги:

 • Команда високопрофесійних лікарів, які надають послуги європейської якості.
 • Обов'язковий огляд та консультація лікаря перед проведенням процедури збір докладного анамнезу щодо захворювання гепатит В, лікування.
 • Високоякісна вакцина від гепатиту В - для щеплення використовується препарат Енджерікс В 0,5 (1,0 мл) виробництва ГлаксоСмітКляйн, Бельгія, повністю відповідає вимогам Всесвітньої організації здоров'я.

Гепатит B щеплення: графік, реакції, протипоказання

Згідно з рекомендацією ВООЗ і "Національному календарем вакцинації", вакцина гепатит B повинна бути введена в організм дитини в перші дні життя.

Щеплення гепатит B - класична схема вакцинації:

 • перша - протягом 24 годин життя новонародженого;
 • друга - в місячному віці;
 • третя - на півроку.

Прискорена схема, коли є високий ризик зараження, - один - два - три - дванадцять місяців. Якщо дитина до 13 років не виховувався, то щеплення гепатит Бпроводітся саме в цьому віці.

Вакцинація дорослих також вкрай необхідна.

Реакції на вакцину можуть бути наступними:

 • почервоніння або невеликий набряк у місці введення препарату;
 • незначне підвищення температури;
 • нежить і інші ознаки застуди;
 • поява висипу.

Дані побічні ефекти після щеплення від гепатиту В проходять через кілька днів самостійно.

Проводити вакцинацію не бажано людям з підвищеною чутливістю до компонентів препарату. Пацієнтів з гострими інфекціями вакцинують після лікування і повного одужання.

Вакцина проти гепатиту B - звертайтеся в МОЦ Fortis

Запобігти інфікуванню вірусом гепатиту B допоможе тільки своєчасна вакцинація. У 90% щеплених виробляється достатній імунітет проти хвороби. Відзначимо, що щеплення від гепатиту В повинна проводиться тільки в лікувально-профілактичних установах. Записуйтеся на вакцинацію в Харкові в медичний оздоровчий центр Фортіс. Оформити запис зручно в режимі онлайн, а також за контактними телефонами, вказаними на сайті. Перед записом ознайомтеся з прайс-листом і розкладом роботи центру.

Гепатит В щеплення, лікування-Харків, проспект Незалежності, д. 10 (другий поверх), станція метро «Університет» (скляний вихід). Ми чекаємо вас в будні дні з 8.00 до 20.00 і в суботу з 9.00 до 18.00.

Гепатит B вакцинація надійно захистить від зараження. Звертайтеся в Fortis - лікування на високому професійному рівні!

Прайс-лист
Вакцина від гепатиту В
Вакцинація від гепатиту В
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина Енджерікс В - вакцинація проти гепатиту В у дітей
Кількість
1
Вартість,грн
650
Тривалість
-
Вакцина Енджерікс В – вакцинація проти гепатиту В у дорослих
Кількість
1
Вартість,грн
800
Тривалість
-
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта