Вакцина Тетраксим

Тетраксім - вакцина від небезпечних інфекційних захворювань

Вакцинація - єдино-дієвий спосіб уберегти дитину від інфекційних хвороб. Новонароджені найбільш уразливі до збудників інфекцій, так як у них ще не сформований захисний імунітет. Для малюків будь-яка інфекція може мати серйозні наслідки. Тому вакцинація на першому році життя - дуже важлива і необхідна профілактична міра.

До року дитині необхідно зробити щеплення від:

  • коклюшу, гепатиту В;
  • ХІБ-інфекції, поліомієліту;
  • туберкульозу, правця, дифтерії.

вакцина тетраксім

Чим небезпечні захворювання і які ускладнення вони можуть викликати?

Дифтерія - передається повітряно-крапельним шляхом, характеризується запальним процесом з утворенням фібринозно плівки в ротоглотці. Викликає ураження серця, нирок, нервової системи (неврити і поліневрити). При ускладненнях призводить до летального результату.

Правець - ураження центральної нервової системи, викликане бактеріями, забруднюючими рану при порізах, ударах. Протікає вкрай важко і може розвинутися в будь-якому віці. Мінімум 20% хворих помирають.

Кашлюк - ураження дихальних шляхів, характеризується тривалим "спазматическим" кашлем. У дітей до 1 року під час нападів кашель може супроводжуватися зупинкою дихання. Часто призводить до запалення легенів, судом, пошкодження головного мозку і смерті.

Поліомієліт - шлунково-кишкова вірусна інфекція, що вражає, в основному, дітей до 5 років. Ускладненням перенесеного поліомієліту можуть бути паралічі.

Попередити дані захворювання може тільки своєчасне вакцинацію. Для цього використовується вакцина Тетраксім - купити препарат коштує тому, що він дозволяє одним уколом імунізувати дитину від таких серйозних хвороб.

Тетраксім вакцина - де зробити щеплення в Харкові?

У медично-оздоровчому центрі Fortis можна провести курс щеплень дитині вакциною Тетраксім - ціна доступна. Пацієнтам пропонуємо такі переваги:

  • Команда досвідчених лікарів, які надають послуги європейського рівня.
  • Огляд лікарем-педіатром з великим досвідом роботи.
  • Вакцина від виробника Санофі Пастер С.А., Франція і процедура вакцинації за доступною ціною.

Препарат повністю відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров'я. Тетраксім вакцина - ціна відповідає якості.

Тетраксім: склад, особливості проведення процедури

Вакцина містить анатоксин дифтерійно-правцевий, компоненти збудника коклюшу та поліомієліту.

Вакцинація рекомендується проводити з двох місяців, ревакцинацію одноразово на другому році життя. При необхідності може проводитися у віці п'ять-шість років. Курс складається з чотирьох введень з інтервалом 1,5-2 місяці. Вводиться вакцина Тетраксім внутрішньом'язово. Дітям до трьох років укол робиться в стегно, старшого віку - в плече.

Вакцина Тетраксім - купити і записатися на прийом Харків рекомендує медцентр Fortis

Кращим засобом профілактики хвороб залишається вакцинація. Вона повинна проводитися медичними працівниками в лікувально-профілактичних установах. Якщо вам необхідно провести курс вакцинації в Харкові, приходьте в медичний оздоровчий центр Фортіс. Дізнатися ціну і Тетраксім купити, оформити запис на прийом можна за телефонами, вказаними в розділі Контакти, або через онлайн-форму. Додаткові питання уточнюйте у наших менеджерів через форму зворотного зв'язку.

Вакцинація препаратом Тетраксім - ціна, зазначена на сайті, включає вартість щеплення, консультацію і огляд лікаря, саму процедуру. Всього два простих кроки: Тетраксім купити, зробити щеплення. І вони можуть бути реалізовані в нашому центрі! Перед записом рекомендуємо ознайомитися з графіком роботи центру і прайс-листом ..

Вакцина Тетраксім - Харків, проспект Незалежності, д. 10 (другий поверх), скляний вихід станції метро "Університет". Ми працюємо в будні дні з 8.00 до 20.00, в суботу з 9.00 до 18.00.

Тетраксім - щеплення, яка захистить вашу дитину. Своєчасна вакцинація - ціна здоров'я майбутнього покоління в ваших руках! Звертайтеся - будемо раді вам допомогти!

Прайс-лист
Вакцина Тетраксим
Вакцинація препаратом Тетраксім
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина Тетраксім - вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту
Кількість
1
Вартість,грн
1300
Тривалість
-
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта