Вакцина від ротавірусу

Щеплення від ротавірусу - захистіть дитину від важкого вірусного захворювання

Для дітей віком 6-24 місяці небезпечним інфекційним захворюванням є ротавірусна інфекція або вірусний гастроентерит. У віці до 2 років більшість дітей одноразово переносять хворобу, а до 5 років - двічі. Хвороба проявляється інтоксикацією, проносом, блювотою, температурою до 40 ° С і є основною причиною захворювання органів шлунково-кишкового тракту. Небезпека в першу чергу викликана ризиком зневоднення дитячого організму - неможливістю в належному обсязі відшкодувати втрати рідини. Часто це призводить до госпіталізації малюка в стаціонар.

Вірус передається від хворого через немиті руки, брудні побутові предмети. Особливого лікування від ротавірусу немає. Єдине ефективне профілактичне засіб - вакцинація від ротавірусної інфекції, яка забезпечує захист від вірусу.

Вакцинація від ротавірусної інфекції - причини звернутися в медичний оздоровчий центр Фортіс

Захистити малюка від захворювання допоможе тільки своєчасна щеплення від ротавірусу. Записатися на прийом можна в медичний оздоровчий центр Фортіс, який має такі переваги:

  • Команда лікарів з багаторічним досвідом роботи.
  • Обов'язковий огляд маленького пацієнта педіатром перед проведенням процедури.
  • Ротарікс - вакцина від ротавірусу, виробництва всесвітньо відомої компанії "ГлаксоСмітКляйн" (Бельгія)

щеплення від ротавірусуРотарікс - вакцина від ротавірусу №1

Надійний спосіб уникнути зараження - дотримання правил особистої гігієни та вакцинацію. Вакцинація проти ротавірусної інфекції можлива починаючи з 2-х місяців життя. Для цього використовується препарат Ротарікс. Щеплення від ротавірусу може робитися разом з іншими вакцинами: АКДС, ІПВ, HiB і гепатитом В.

Вакцинація робиться дворазово, шляхом прийому крапель всередину. Між 1-ої і 2-ий дозою має пройти не менше 4 тижнів. Друга доза вводитися до того, як малюку виповниться 6 місяців.

Ротавірус щеплення - записуйтеся в МОЦ Fortis

Велику небезпеку для діток до 2-річного віку становить ротавірус - щеплення допоможе захистити організм дитини від впливу шкідливих бактерій. Записуйтеся на вакцинацію в медцентр Фортіс. Оформити запис зручно в режимі онлайн, а також за контактними телефонами, вказаними на сайті. Поставити додаткові запитання щодо застосування вакцини, ознайомитися з Ротарікс інструкцією можна, скориставшись формою зворотного зв'язку. Перед записом рекомендуємо ознайомитися з прайс-листом.

Щеплення від ротавірусу проводиться за адресою: Харків, проспект Незалежності, д. 10 (другий поверх), станція метро «Університет» (скляний вихід). Будемо раді допомогти!

Прайс-лист
Вакцина від ротавірусу
Вакцинація від ротавірусу
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина Ротарікс - вакцинація проти ротавірусної інфекції
Кількість
1
Вартість,грн
1200
Тривалість
-
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта