Вакцина від пневмокока

Пневмококова вакцина - надійний захист від інфекції

Малюки до 2-х років дуже сприйнятливі до вірусу пневмокока. Їх організм ще не здатний виробити захисні антитіла, які боротимуться з вірусом. Для даної вікової категорії такі хвороби, як отити, менінгіт, пневмонія, викликані інфекцією, є найбільш небезпечними. Вони можуть мати дуже серйозні ускладнення, які загрожують небезпечними наслідками.

Пневмокок активізується зазвичай після перенесених вірусних захворювань - грипу, кору, ГРВІ. Поширюється інфекція повітряно-крапельним шляхом. Основні симптоми, викликані вірусом, - головний біль, лихоманка, кашель, болі в суглобах, грудей.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) масова вакцинація більш ніж на 85% знижує ризик зараження. На сьогоднішній день Сінфлорікс - вакцина проти пневмококової інфекції, яка використовується в багатьох європейських країнах для запобігання інфекційним хворобам, викликаних пневмококком. Щеплення від пневмококової інфекції - відгуки докторів і пацієнтів про препарат тільки позитивні.

пневмококова вакцина

Вакцина від пневмокока - звертайтеся в МОЦ Fortis

Єдиний ефективний засіб захистити дитину від вірусних захворювань - своєчасна вакцинація, що дозволяє знизити рівень стійкості бактерій. Щеплення від пневмокока проводиться дітям з 2-х місячного віку в медичному оздоровчому центрі Fortis.

При виборі серед медичних установ міста Харків до нас варто звернутися з таких причин:

 • Команда досвідчених лікарів. Процедура виконується висококваліфікованими медичними працівниками з великим досвідом роботи.
 • Обов'язковий огляд лікаря-педіатра перед вакцинацією.

Пневмококова вакцина Сінфлорікс, яка містить 10 серотипів і повністю відповідає вимогам ВООЗ. Провести вакцинацію препаратом у нас можна за доступною ціною

Відзначимо, що процедура повинна проводитися тільки в лікувально-профілактичних установах медпрацівниками. Пневмококова вакцина Сінфлорікс - ціна відповідає якості!

Пневмококова вакцина: графік вакцинації, протипоказання

Пневмококова вакцина згідно з Календарем профілактичних щеплень, затвердженого МОЗ України, повинна вводитися за такою схемою:

 • діти від двомісячного віку до півроку - 3-тю дози з перервою на місяць і четверта - в 12-15 місяців;
 • від півроку до року - 2-е дози, інтервал в 2 місяці, 3-тя доза в 12-15-місяців;
 • від року до 5 років - 2-е дози з 2-місячним проміжком.

Реакції на пневмококової вакцину можуть бути наступними:

 • почервоніння в місці щеплення;
 • невелике підвищення температури тіла;
 • відмова від їжі, плаксивість, сонливість.

Пневмококова вакцина пацієнтами переноситься добре і має мінімум протипоказань. Це можуть бути такі:

 • непереносимість одного з компонентів препарату;
 • хронічні захворювання в гострій формі;
 • підвищена температура.

Щеплення від пневмокока дітям - записуйтеся в Фортіс

Провести профілактичні заходи щодо запобігання зараження набагато простіше, ніж лікувати інфікованого хворого. Вакцина від пневмокока - найбільш дієвий засіб профілактики. Якщо ви бажаєте провести курс вакцинації, приходьте в медцентр Фортіс. Записатися на процедуру зручно, зв'язавшись з нашими адміністраторами за контактними телефонами, вказаними на сайті, або через онлайн-форму. Також рекомендуємо ознайомитися з прайс-листом на щеплення Сінфлорікс - ціна включає вартість препарату, огляд педіатра і саму процедуру.

Поставити додаткові запитання щодо застосування пневмококової вакцини, ознайомитися з Сінфлорікс інструкцією, уточнити ціну можна, скориставшись формою зворотного зв'язку.

Пневмококове щеплення - Харків, проспект Незалежності, д. 10 (другий поверх), скляний вихід станції метро "Університет". Чекаємо вас в будні дні з 8.00 до 20.00, в суботу з 9.00 до 18.00.

Щеплення Сінфлорікс - відгуки пацієнтів, які пройшли вакцинацію, допоможуть зробити правильний вибір. Пам'ятайте, ціна здоров'я дитини в ваших руках! Звертайтеся - будемо раді допомогти.

Прайс-лист
Вакцина від пневмокока
Вакцинація препаратом Превенар 13
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина Превенар 13- вакцинація проти пневмокковой інфекції
Кількість
1
Вартість,грн
3000
Тривалість
-
Вакцинація препаратом Сінфлорікс
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина Сінфлорікс - вакцинація проти пневмококової інфекції
Кількість
1
Вартість,грн
1650
Тривалість
-
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта