Вакцина Пентаксим — Харків, моц «Фортіс»

Щеплення пентаксим — ціна здоров’я дитини залежить від своєчасної вакцинації

Найбільш ефективним засобом профілактики ряду захворювань залишається вакцинація. Дитину важливо захистити від інфекції до того, як вона почне активно контактувати з іншими дітьми. Тому вакцинацію необхідно починати з двомісячного віку. Крім того, слід провести повний курс вакцинації, тому що одне щеплення не дає стійкого захисту.

Стимуляція процесу імунітету значно залежить від вибраного препарату. Пентаксим — вакцина комбінованої дії, що зареєстрована в 71 країні світу та входить в обов’язковий календар щеплень 15 країн Європи. Препарат варто купити ще й тому, що він використовується як вакцина для профілактики п’яти найпоширеніших і небезпечних інфекцій:

 • дифтерії;
 • правця;
 • коклюшу;
 • поліомієліту;
 • HIB-інфекції.

Багатокомпонентні вакцини одномоментно захищають дитину від багатьох інфекційних захворювань. Крім вищезазначеного препарату, в МОЦ Fortis є в наявності також Тетраксім і Гексаксім (аналог Інфанрікс Гекса).
 

щеплення Пентаксим

Де зробити щеплення пентаксим у харкові?

Пентаксим — вакцина багатокомпонентна, вона дозволяє створити імунітет і захистити дитину від перерахованих вище інфекційних захворювань. Щоб повністю провести курс вакцинації, потрібно відвідати лікаря всього чотири рази. У разі застосування моновакцин від цих захворювань візитів буде не менше дванадцяти.

Вакцина Пентаксим — де зробити щеплення найкраще в Харкові? Приходьте в медичний оздоровчий центр Fortis. Клієнтам тут надається ряд переваг:

 • команда високопрофесійних лікарів-педіатрів із багаторічним досвідом роботи;
 • у вартість послуги входить обов’язкова консультація та огляд маленьких пацієнтів лікарем перед вакцинацією;
 • вакцина Пентаксим — купити ліки від французького виробника «Санофі Пастер» і провести вакцинацію можна за доступною ціною;
 • вакцина Пентаксим — ціна відповідає якості та вимогам Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Пентаксим вакцина: особливості застосування

Одна з основних переваг препарату — високий рівень безпеки. Він містить три анатоксину та мертвий вірус поліомієліту. Ці компоненти не викликають інфекційних захворювань. Курс вакцинації складається з трьох введень на першому році життя з інтервалом у півтора місяця у віці 3 місяці, 4,5 місяці та 6 місяців. Ревакцинація проводиться у 18 місяців одноразово. При ревакцинації в 6-місячному віці препарат не повинен містити ХІБ-компонент.

Якщо препарат вперше вводиться після першого року життя дитини, то в наступних дозах необхідно виключити гемофільний компонент.

Зверніть увагу на протипоказання, щоб уникнути небажаних реакцій:

 • температура, лихоманка;
 • алергічна реакція на будь-який із лікарських компонентів;
 • захворювання головного мозку;
 • загострення хронічних хвороб.

Купити пентаксим — харків записується на прийом у «Фортіс»

Введення вакцини повинно обов’язково проводитися під наглядом медперсоналу в лікувально-профілактичних установах у межах «Національного календаря профілактичних щеплень», затвердженого МОЗ України.

Пентаксим щеплення — купити препарат і оформити запис зручно за контактними телефонами, зазначеними на сайті, а також через онлайн-форму. Поставити додаткові запитання нашим менеджерам можна через форму зворотного зв’язку. Пропонуємо вам ознайомитися з розкладом процедур і прайс-листом.

Поспішайте записатися на прийом і купити Пентаксим: Харків, проспект Незалежності, буд. 10 (другий поверх), станція метро «Університет» (скляний вихід). Ми працюємо в будні з 8.00 до 20.00, у суботу з 9.00 до 18.00.

Вакцина Пентаксим — вартість включає ціну препарату, огляд педіатром і власне процедуру.

Прайс-лист
Вакцина Пентаксим
Вакцинація препаратом Пентаксим
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина вакциною Пентаксим - вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, ХІБ-інфекції
Кількість
1
Вартість,грн
1750
Тривалість
-
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта