Вакцина КПК

Щеплення КПК - Харків проходить імунізацію в МОЦ Фортіс

КПК - вакцина проти небезпечних дитячих інфекцій

Щеплення КПК - це препарат, що захищає організм людини від кору, епідемічного паротиту ( "свинки"), краснухи. Віруси хвороб вражають переважно дітей до 10 років. Дорослий вірусні захворювання переносить важко. Передаються повітряно-крапельним шляхом, а також при особистому контакті з хворим або інфікованою людиною.

Кір - уражає слизову оболонку порожнини рота і верхніх дихальних шляхів. Може привести до пневмонії, а в особливо важких випадках до запалення мозку або смерті.

Епідемічний паротит ( "свинка") - небезпечний своїми ускладненнями. Викликає запалення статевих залоз, що в результаті може привести до безпліддя у хлопчиків.

Краснуха - найбільший ризик виникає, якщо людина захворіла в дорослому віці, або під час вагітності. Хвороба викликає запалення головного мозку та інфікування плода, що призводить до таких ускладнень, як: аномалія серця, катаракта, розумова відсталість.

щеплення КПК

Відзначимо, що специфічної терапії проти даних вірусів на сьогоднішній день немає, тому створити захисний імунітет допоможе тільки вакцинація.

КПК щеплення - Харків довіряє МОЦ Фортіс

КПК щеплення повинна бути зроблена ще в дитячому віці, так як вакцинація допоможе уникнути ряду важких ускладнень від інфекційних хвороб.

Харків звертається в медичний оздоровчий центр Фортіс, де пацієнтам надаються такі переваги:

 • Команда досвідчених лікарів, які надають послуги європейського рівня.
 • Обов'язковий огляд та консультація лікаря перед проведенням вакцинації.
 • Високоякісна комбінована вакцина - Пріорікс (Глаксо Сміт Кляйн, Бельгія).

КПК щеплення: графік вакцинації

Згідно з національним календарем профілактичних щеплень, робити вакцинацію слід за таким графіком:

 • один рік;
 • шестирічний вік;
 • за браком вакцинації в якійсь із вікових груп, можна зробити в будь-який час.

Укол робиться внутрішньом'язово. Малюкам - в поверхневу м'яз стегна, в старшому віці - в плече.

Щеплення КПК: протипоказання до процедури

Вакцина проти кору і краснухи вважається безпечною для здоров'я. Але, як і будь-який медичний препарат, КПК вакцина має побічну реакцію на щеплення. Це може бути набряк в місці уколу, підвищення температури до 38,5 ° С, висип. Але можливість ускладнень після уколу зводиться до мінімуму

Вакцина КПК - протипоказання до імунізації:

 • реакція на попереднє введення вакцини;
 • імунодефіцит;
 • вагітність;
 • ВІЛ інфекція;
 • непереносимість білка;
 • вірусні захворювання в гострій стадії.

Щеплення КПК - Харків записується в МОЦ Fortis

Імунітет від краснухи, кору, епідемічного паротиту можна придбати тільки після вакцинації. Вакцинація має здійснюватися в лікувально-профілактичних установах медичними працівниками. Щоб убезпечити себе від вірусів, записуйтеся на прийом в МОЦ Фортіс. Це зручно зробити за контактними телефонами, вказаними на сайті, або через інтернет - просто заповніть заявку. Вакцина КПК - назва препаратів, особливості застосування можна уточнити у наших консультантів через форму зворотного зв'язку. Перед записом рекомендуємо ознайомитися з прайс-листом і розкладом роботи центру.

Кір, краснуха, паротит щеплення КПК - Харків, проспект Незалежності, д. 10 (другий поверх), станція метро «Університет» (скляний вихід).

Щеплення кір, краснуха, паротит - подбайте про своєчасну вакцинацію від серйозних вірусних захворювань. Ваше здоров'я тільки в ваших руках, а наші фахівці допоможуть його зберегти!

Прайс-лист
Вакцина КПК
Вакцинація від КПК
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина Пріорікс - вакцинація проти кору, краснухи, епід.паротіта
Кількість
1
Вартість,грн
1000
Тривалість
-
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта