Вакцина Інфанрикс

Вакцинація дітей за допомогою Інфанрикс

З моменту створення і першого використання вакцини цей спосіб профілактики захворювань став практично незамінним. Процедура і сьогодні рятує життя сотням тисяч людей, допомагає позбутися від нових спалахів епідемій.

Згідно з наказом №551 Міністерства охорони здоров'я України «Про удосконалення проведення профілактичних щеплень в Україні» проводиться обов'язкова вакцинація новонароджених і дітей від поширених хвороб - туберкульозу, дифтерії.

вакцинація ІнфанриксПланова вакцинація FORTIS в Харкові

Вакцина Інфанрикс складається з трьох компонентів і протистоїть виникненню дифтерії, правця та кашлюку. Вона проводиться бельгійською фірмою «ГлаксоСмітКляйн», що гарантує високу якість продукту.

В результаті вакцинації вірус або зовсім не проникає в організм, або ж симптоми проявляються мінімально, що не приносить шкоди. Формування дитячого імунітету - важливе завдання, що стоїть перед кожним відповідальним батьком. Відсутність антитіл в організмі робить дитину чутливим до вірусів, тому щеплення - надійна профілактика. Контакту зі збудниками захворювань не принесе шкоди, якщо провести необхідні заходи вчасно.

Щеплення Інфанрикс в г. Харьков робиться відповідно до календарного плану України та під пильним керівництвом лікарів-педіатрів.

3 причини купити Інфанрикс (Харків)

Процедура вакцинації щепленням Інфанрикс проводиться після 2-х місяців життя дитини. Також часто за допомогою даного засобу виконується планова вакцинація.

До сих пір не припиняються суперечки між батьками. Одні вважають, що профілактика захворювань таким чином - особиста справа кожного, але інші в якості доказів наводять багаторічний позитивний досвід лікарів з усього світу. Як би там не було, далеко не перше покоління людей виросло здоровими завдяки цій медичній процедурі.

Педіатри рекомендують зробити щеплення Інфанрікс з наступних причин.

 1. Рання адаптація до навколишнього середовища сприяє виробленню захисних антитіл для ефективної боротьби з вірусами і захворюваннями.
 2. Сучасна медицина не знайшла способу боротьби з дифтерією, тому щеплення Інфанрікс купити завжди легше, ніж лікувати хворобу. Також це дозволить уникнути різних ускладнень.
 3. Вакцина Інфанрикс запобігає виникненню дифтерії та кашлюку, в той час як в країнах, де профілактика - необов'язкова процедура, продовжують гинути сотні людей.

Інфанрікс купити і зробити щеплення в Харкові можливо як в державних, так і в приватних установах. Медично-оздоровчий центр Фортіс варто вибрати для вакцинації дитини з наступних причин:

 • застосування індивідуального і планового графіка профілактики;
 • проведення вакцинації в "щадному" режимі для дітей з особливостями розвитку;
 • сертифікати відповідності для кожної вакцини;
 • дотримання температурного режиму і термінів зберігання;
 • консультація педіатра;
 • спостереження лікаря і медсестер після процедури.

В результаті батьки отримують офіційну карту індивідуальної імунізації.

Протипоказання вакцини Інфанрикс - Харків піклується про здоров'я

Перед профілактичної вакцинацією потрібно пройти огляд у дитячого лікаря. Батьки повинні пам'ятати, що не варто робити щеплення, якщо:

 • протягом тижня до цього було значне підвищення температури або гостре захворювання;
 • є підвищена чутливість до компонентів (антигенів дифтерійного і правцевого анатоксину, компонентам клітинної стінки збудника коклюшу);
 • спостерігалася виражена алергічна реакція після попередньої вакцинації.

Щоб отримати детальну інформацію про вакцину Інфанрикс, її ціною в Харкові або консультацію фахівця, необхідно зателефонувати за номерами, вказаними на сторінці Контакти, залишити онлайн-заявку або відвідати центр за адресою: пр-т Незалежності, 10.

Ваші діти - наша турбота!

Прайс-лист
Вакцина Інфанрикс
Вакцинація препаратом Інфанрікс
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина Інфанрікс - вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку
Кількість
1
Вартість,грн
-
Тривалість
-
Вакцина Інфанрікс Гекса - вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції, гепатиту В
Кількість
1
Вартість,грн
2200
Тривалість
-
Вакцина ІНФАНРИКС ІПВ - вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту
Кількість
1
Вартість,грн
-
Тривалість
-
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта