Вакцина Гексаксим

Гексаксім - вакцина, що захищає малюків від 6 інфекційних захворювань

З дитинства дитини необхідно захистити від інфекційних хвороб. Підвищити імунітет в ранньому віці можна тільки за допомогою своєчасного вакцинації. Проти дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В, поліомієліту та інвазивних інфекцій, викликаних ХІБ-інфекцією, використовується шестікомпонентная вакцина Гексаксім - інструкція рекомендує проведення первинної вакцинації дітям, починаючи з шеститижневого віку до двох років.

Препарат містить антигени HBsAg, вірусу поліомієліту, дифтерійний, правцевий, коклюшний токсоіди, неактивні поліовірус.

Вакцина Гексаксім - купити в Харкові коштує тому, що вона убезпечить малюка від небезпечних інфекцій, які при ускладненнях можуть привести до летального результату.

вакцина гексаксім

Вакцина Гексаксім - Харків довіряє фахівцям Фортіс

В рамках затвердженого МОЗ України "Календаря профілактичних щеплень" дітям обов'язково необхідно зробити щеплення від небезпечних вірусних захворювань. Адже дитячий, а особливо дитячий, організм не здатний самостійно впоратися з інфекцією. Оформити запис на вакцинацію рекомендуємо в медичний оздоровчий центр Фортіс. Тут пацієнтів чекають наступні переваги:

  • Команда досвідчених лікарів, які надають послуги європейського рівня.
  • Перед проведенням процедури, обов'язковий огляд та консультація лікаря-педіатра.
  • Гексаксім - вакцина від французького виробника Санофі Пастер С.А. відрізняється високою якістю і безпекою.
  • Гексаксім - склад повністю відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Перед вакцинацією рекомендуємо ознайомитися з інструкцією із застосування препарату. Вакцинація дитини має проводитися тільки медперсоналом в лікувально-профілактичних установах.

Гексаксім - щеплення від небезпечних інфекційних хвороб

Вакцинація проводиться внутрішньом'язово. Згідно з інструкцією укол коштує проводити для немовлят і дітей молодшого віку в латеральну широку м'яз стегна, для більш старшого віку - в найбільш щільну частину дельтоподібного м'яза плеча.

При первинної вакцинації вакцину варто вводити три рази з інтервалом не менше місяця (кожна доза по інструкції - 0,5 мл).

Протипоказання для проведення вакцинації:

  • важкі неврологічні захворювання;
  • неконтрольована епілепсія;
  • температура тіла вище 37 ° С;
  • хронічне захворювання.

Гексаксім - купити в Харкові і записатися на прийом в МОЦ Fortis

Бажаєте провести первинну імунізацію і ревакцинацію новонароджених і малюків до двох років від шести небезпечних хвороб? Тоді приходьте в медично-оздоровчий центр Fortis. Купити препарат, записатися на вакцинацію, можна зв'язавшись з нашими співробітниками за контактними телефонами, вказаними на сайті, а також через онлайн-форму запису. Задати питання, отримати додаткову інструкцію щодо застосування препарату можна через форму зворотного зв'язку.

З відгуками про щеплення Гексаксім Україна можна ознайомитися на нашому сайті. Поспішайте купити вакцину Гексаксім - ціна включає вартість щеплення, огляд педіатра та процедуру. Перед записом ознайомтеся з прайс-листом і графіком роботи Мед.центру.

Вакцина Гексаксім - Харків, проспект Незалежності, д. 10 (другий поверх), скляний вихід станції метро "Університет". Чекаємо вас в будні дні з 8.00 до 20.00 і в суботу з 9.00 до 18.00.

Прайс-лист
Вакцина Гексаксим
Вакцинація препаратом Гексаксім
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Вакцина Гексаксім - вакцинація проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції, гепатиту В
Кількість
1
Вартість,грн
2050
Тривалість
-
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта