Небулайзерна терапія

Аппарат небулайзер – Харьков, МОЦ Fortis

небулайзерная терапія Харків

Інгаляції небулайзером для лікування захворювань дихальних шляхів

Небулайзерная терапія (від лат. Nebula - хмара, туман) - метод інгаляцій, який проводиться за допомогою спеціального інгалятора і сприяє вдихання лікарських речовин в формі дрібнодисперсного аерозолю. Широко поширений в лікуванні хвороб системи органів дихання. Пов'язано це з високою ефективністю, безпекою, а також зручністю і простотою виконання даної фізіотерапії.

Небулайзер - це апарат, який доставляє медикаменти у вигляді аерозолю в органи дихальної системи. По суті це резервуар, всередині якого рідке ліки перетворюється в спрей, а потім транспортується в дихальні шляхи. Інгаляції з допомогою небулайзера в Харкові довели свою високу ефективність при профілактиці як гострих, так і хронічних захворювань органів дихання - ГРЗ, ГРВІ, ХОЗЛ, муковісцидоз, бронхоспазм та ін.

Лікування небулайзером - Харків звертається в медичний центр Fortis

У лікуванні захворювань легенів, бронхів одним з найбільш ефективних методів є небулайзерної терапія. При бронхіті, астмі, кістозному фіброзі, бронхоспазмах допоможе інгалятор - Харків записується на терапію в центр Фортіс. Наші переваги:

  • Команда високопрофесійних фахівців.
  • Процедура доступна для пацієнтів різного віку - від грудного до літнього.
  • Використовується сучасний і безпечний небулайзер - Харків, Фортіс.

Небулайзерная терапія для дітей і дорослих - ефективне лікування

Методику доставки медикаментів з використанням інгалятора застосовують для лікування пацієнтів будь-якого віку, а також ослаблених хворих, навіть знаходяться в несвідомому стані. Під час терапії пацієнту не потрібно підлаштовувати своє дихання під роботу апарату.

Великою перевагою методу є можливість використання в інгаляції відразу декількох препаратів і швидкий ефект, так як ліки надходить безпосередньо на слизову оболонку дихальних шляхів. Таке лікування практично не має протипоказань, а мінімальна кількість побічних ефектів пов'язано з відсутністю системного впливу на організм.

Існує кілька різновидів інгаляторів. Вони бувають:

  • струменеві (компресорні, пневматичні);
  • мембранні;
  • ультразвукові.

Між собою вони відрізняються способами перетворення рідкого лікарського речовини (сольові і лужні розчини, препарати для розрідження мокроти і поліпшення відхаркування, гормони, бронходілятатори) в спрей. Максимальне поширення отримали струменеві компресорні небулайзери - в Харкові центр Фортіс використовує саме такий апарат.

Якісний інгалятор - Харків звертається в МОЦ Фортіс

Якщо ви хочете провести інгаляцію при алергії, бронхіальній астмі та інших захворюваннях бронхо-легеневої системи приходите в медцентр Fortis. Записатися на процедуру зручно в режимі онлайн, заповнивши форму заявки, або за контактними телефонами, вказаними на сайті. Перед цим рекомендуємо вивчити розклад і вибрати оптимальний час для відвідування, ознайомтеся з прайс-листом. Додаткову інформацію щодо використання небулайзера в Харкові можна отримати у консультантів центру, або скориставшись формою зворотного зв'язку.

У Харкові небулайзер лікування проводиться за адресою: проспект Незалежності, д. 10 (2 поверх), станція метро «Університет» (скляний вихід). Чекаємо вас з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 21.00 і в суботу з 8.00 до 18.00. Будемо раді допомогти!

Розклад фахівців
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Фізіотерапевт
Розклад фахівців
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Пн
-
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
-
Сб
-
Прайс-лист
Небулайзерна терапія
Небулайзерна терапія
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Небулайзерна терапія
Кількість
1
Вартість,грн
150
Тривалість
20
Наші фахівці
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта