Магнітотерапія

Магнітотерапія - ефективне лікування магнітами

Магнітна терапія - безпечна методика лікування

Магнітотерапія - це різновид фізіотерапії, методика застосування впливу магнітного поля на організм людини в медичній практиці. Застосовується як постійне магнітне поле, так і змінне, яке буває високо- і низькочастотних. Працює в двох основних режимах: безперервному і переривистому. Шляхом застосування магнітотерапії в медицині можна отримати наступні ефекти:

  • болезаспокійливий (анальгезирующий);
  • протизапальний;
  • протинабряковий;
  • заспокійливий (седативний).

Магнітотерапія: 3 причини записатися на лікування магнітами в МОЦ Fortis

Чому для лікування магнітами варто вибрати оздоровчий центр Фортіс в Харкові? Розглянемо основні переваги медцентру:

  • Команда висококваліфікованих фахівців. У нашому центрі перед проходженням магнітотерапії ви можете отримати консультацію фізіотерапевта.
  • Професійний підхід. Розробляється індивідуальна програма профілактики або лікування з урахуванням стану здоров'я клієнта, віку та інших індивідуальних особливостей.
  • Зручне місце розташування. Фортіс розташований в центрі міста Харків (біля станції метро "Університет").

Магнітотерапія: ефективність і показання до застосування

Для досягнення належного лікувального ефекту магнітотерапія повинна призначатися курсом (10-20 процедур). В середньому 20 хвилин займає кожна процедура. Магнітотерапія може призначатися у вигляді монотерапії, але найчастіше її призначають в складі комплексного лікування.

Показаннями до призначення є порушення роботи багатьох систем і органів людини. При гіпертонії, варикозі, венозної і артеріальної недостатності, аритмії серця, шийному остеохондрозі, фантомних болях, оперізуючий лишай, вегетативної дисфункції і інших захворюваннях серцево-судинної системи, використання магнітотерапії дозволяє знизити в'язкість крові, стимулювати систему кровообігу, зменшити нервову збудливість, знизити артеріальний тиск .

Широко відомо лікування магнітами спини і суставовпрі остеохондрозі, артриті, радикуліті, переломах, вивихах та інших захворюваннях опорно-рухової системи. Магнітотерапія призводить до протизапальній ефекту, зменшує больовий синдром, знижує спазмування м'язів, покращує і прискорює процес зрощування переломів.

Також магнітотерапія має гарну ефективністю при:

  • захворюваннях нервової системи (хронічна втома і стрес, неврози, порушення сну, головний біль, постінсультні стану, невралгії);
  • захворюваннях сечостатевої сфери (цистит, простатит, пієлонефрит, сечокам'яна хвороба);
  • патології хребта та суглобів (артрози, асептичні артрити).

Магнітотерапія: протипоказання для застосування

Дуже важливо використовувати магнітотерапію за суворими показаннями і пам'ятати про протипоказання застосування. Перед початком проходження процедур обов'язкова консультація профільного лікаря - фізіотерапевта. Протипоказаннями для застосування є: захворювання крові, туберкульоз (гостра стадія), гострий тромбоз, аневризма аорти, гіпертиреоз, період менструації, злоякісні новоутворення, гостра печінкова, ниркова або легенева недостатність, психічні захворювання, лихоманка, наявність кардіостимулятора, гострий інфаркт міокарда, важка стенокардія .

Магнітотерапія: лікування магнітами в МОЦ Фортіс

Записатися на прийом до медичного оздоровчий центр Fortis досить просто. Для цього необхідно зробити пару кліків на сайті: вивчіть розклад прийому лікарів і процедур, виберіть час для отримання дозволу запис онлайн. Задавайте питання через форму зворотного зв'язку або по телефону. Записуйтеся на магнітотерапію: Харків, проспект Незалежності, д.10 (другий поверх). Звертайтеся!

Розклад фахівців
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Фізіотерапевт
Розклад фахівців
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Пн
-
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
-
Сб
-
Прайс-лист
Магнітотерапія
Магнітотерапія
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Магнітотерапія
Кількість
1
Вартість,грн
150
Тривалість
20
Наші фахівці
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта
Популярні статті