КУФ-терапія

КУФ-фізіотерапія - апаратне лікування УФ-хвилями

КУФ-фізіотерапія

Процедура КУФ - терапія для профілактики різних захворювань

Фізіотерапія КУФ (розшифровка - короткохвильове ультрафіолетове випромінювання) - апаратний фізіотерапевтичний метод впливу коротких ультрафіолетових хвиль на організм людини. Терапія КУФ - процедура, яка широко застосовується для лікування простудних захворювань. В силу своєї ефективності і безпеки отримала дуже широке поширення при лікуванні дітей з самого раннього віку, а також дорослих. При необхідності, може використовуватися під час вагітності та при грудному годуванні.

У медичній практиці КУФ фізіотерапія активно використовується в боротьбі з запальними захворюваннями верхніх дихальних шляхів, порожнини вуха - ангіни, тонзиліти, риніти, отити.

КУФ фізіотерапія - чому слід звернутися в МОЦ Fortis

КУФ фізіотерапія - один з найпоширеніших фізіотерапевтичних методів впливу, широко використовуваний в медичній практиці для профілактики великого спектру захворювань. Фізіотерапія КУФ сприяє утворенню біологічно активних радикалів. Крім того, потік коротких ультрафіолетових хвиль руйнує білкові структури мікроорганізмів, що сприяють розвитку хвороби. Якщо вам необхідно провести КУФ носа і горла звертайтеся до медичного оздоровчий центр Фортіс. Наші переваги:

  • Команда високопрофесійних фахівців, які проконсультують, дадуть необхідні рекомендації по терапії.
  • Комплексний підхід до лікування захворювання.
  • Обов'язковий огляд пацієнта лікарем-фізіотерапевтом перед призначенням КУФ для носа при аденоїдах, гаймориті.

Фізіотерапія КУФ - механізм впливу

Зручність застосування КУФ терапії полягає в її простоті, можливості за допомогою різних насадок точково впливати на патологічні вогнища. Всередину шкіри і слизових оболонок ультрафіолетові хвилі проникають на глибину до 1 мм. Такий вплив має виражений бактерицидний, противірусний, протигрибковий ефект.

Процедура КУФ при вагітності для лікування захворювань повинна призначатися тільки лікарем.

Тривалість терапії, як правило, становить 10-20 хвилин, в деяких випадках може подовжуватися до 30 хвилин. Дане фізіотерапевтичне вплив призначається курсом.

Фізіотерапія КУФ: протипоказання і показання до процедури

УФ-опромінення короткими хвилями використовується при запальних і грибкових ураженнях шкірних покривів, при лікуванні ран, пролежнів, фурункулів, оперізуючого лишаю, псоріазу, гострих і хронічних запальних процесах в гінекології.

УФ-опромінення може використовуватися і для загального впливу на організм з метою підвищення стійкості до інфекцій, для лікування і профілактики рахіту у дітей, підвищення імунітету.

При гнійних процесах призначається ультрафіолетове опромінення крові (УФОК).

Потрібно пам'ятати, що існують протипоказання для застосування даного методу терапії. До них відносяться:

  • стани, що супроводжуються порушенням функції печінки і нирок;
  • ішемічна хвороба серця;
  • виразка шлунка і 12-палої кишки;
  • злоякісні утворення;
  • порушення мозкового кровообігу.

КУФ фізіотерапія - записуйтеся в центр Фортіс

Щоб записатися на терапію, зв'яжіться з нашими консультантами за контактними телефонами, вказаними на сайті або оформите запис в режимі онлайн через спеціальну форму. Рекомендуємо вивчити розклад і вибрати оптимальний час для відвідування, ознайомитися з прайс-листом. Додаткові питання можна задати менеджерам центру за допомогою форми зворотного зв'язку.

Звертайтеся за адресою: Харків, проспект Незалежності, д. 10 (другий поверх), станція метро «Університет» (скляний вихід). Чекаємо вас з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 21.00 і в суботу з 8.00 до 18.00. Будемо раді допомогти!

Розклад фахівців
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Фізіотерапевт
Розклад фахівців
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Пн
-
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
-
Сб
-
Прайс-лист
КУФ-терапія
КУФ-терапія
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
КУФ-терапія
Кількість
1
Вартість,грн
150
Тривалість
20
Наші фахівці
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта