Дитячий отоларинголог

Дитячий лор

Коли потрібна консультація дитячого лора в Харкові

Дитячий отоларинголог (інша назва — «вухо-горло-ніс») розповість про особливості будови носоглотки малюка, про можливу схильність до захворювань вуха, горла та носа й дасть рекомендації щодо їхньої профілактики. ЛОР дитячий (оториноларинголог) — фахівець, до якого слід приходити зі скаргами на болі у вухах, застудними захворюваннями, нежитем, що довго не припиняється, закладеністю носа, осиплістю голосу. Також обов’язково звертайтеся до фахівця при виявленні порушення слуху.

Хороший лікар обов’язково повинен оглянути новонародженого, тому що зустрічаються вроджені захворювання, що супроводжуються зниженням гостроти слуху (аж до глухоти). Такі діти розвиваються повільніше, ніж однолітки, у них може не формуватися мовлення. Тому важлива рання діагностика порушень слуху, його своєчасна корекція (проведення операцій, добір слухового апарату).

Хороший дитячий лор — Харків довіряє спеціалістам Fortis

Причини, чому варто записатися на прийом до дитячого отоларинголога в МОЦ «Фортіс»:

  • команда. У нас приймає лікар-отоларинголог першої категорії з великим досвідом роботи;
  • використання сучасних методик лікування, які довели свою ефективність;
  • зручне розташування в центрі міста Харків (біля станції метро «Університет»).

Дитячий отоларинголог проводить комплексне лікування лор-захворювань у дітей

Поширеною причиною звернення батьків до отоларинголога є наявність у дітей сірчаної пробки у вухах. Такий стан буває після купання, відвідування басейну. Сірка накопичується у вушному проході, намокає й розбухає. Дитина починає погано чути. Якщо вчасно не прибрати сірчану пробку зі слухового проходу, може початися запальний процес у порожнині вуха, що призведе до небезпечної хвороби — отиту. Це важке захворювання, яке часто призводить до серйозних ускладнень.Тільки дитячий ЛОР-лікар зможе кваліфіковано допомогти в цій ситуації та промити вуха за допомогою спеціального інструментарію.

До отоларинголога також необхідно записатися на прийом, якщо у вухо або ніс малюка потрапив невеликий предмет. Не намагайтеся самостійно витягнути ці предмети, негайно звертайтеся до лікаря по допомогу!

Дитячий лор, Харків, оздоровчий центр Fortis. Чому вибирають нас?

Лікар харківського центру «Фортіс» здійснює діагностику, щадне лікування травматичних, інфекційних захворювань, що вражають ЛОР-органи. Проводить повний спектр отоларингологічних маніпуляцій (продування слухових труб, промивання лакун піднебінних мигдалин і носової порожнини).

Якщо вам потрібен отоларинголог дитячий, вивчіть розклад роботи й виберіть час і оформіть запис. Додаткові запитання ставте через форму зворотного зв’язку або телефоном. Адреса, за якою приймає хороший дитячий ЛОР: Харків, проспект Незалежності, буд. 10 (другий поверх). Чекаємо на вас! Захистимо здоров’я покоління, що підростає, разом!

ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Отоларинголог
ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Отоларинголог
Пн
-
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
-
Сб
14:00 - 16:00
Пн
14:00 - 15:00
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
-
Сб
-
Прайс-лист
Дитячий отоларинголог
Прийом дитячого отолоринголога
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Консультація дитячого оторинголога первинна
Кількість
1
Вартість,грн
470
Тривалість
20
Консультація дитячого оторинголога повторна
Кількість
1
Вартість,грн
400
Тривалість
20
Наші фахівці
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта