Дитячий ортопед

Хороший дитячий ортопед - запорука здоров'я вашої дитини


Найважливіші напрямки медицини - ортопедія і дитяча травматологія. Харків - місто, де проживає понад півтора мільйона людей, дає харків'янам можливість піклуватися про своє здоров'я і про здоров'я своїх дітей. Дуже важливо стежити за станом хребта, вчасно виявляти порушення постави, плоскостопість і ряд інших проблем у підростаючого покоління.

Дитячий ортопед-травматолог - це лікар, який займається захворюваннями опорно-рухового апарату (кісток, м'язів, зв'язок, хребта, суглобів) у дітей. Іншими словами - він спеціалізується на діагностиці, лікуванні патологій, пов'язаних з дисфункцією органів руху і опори. На прийом до дитячого ортопеда-травматолога важливо записатися вже на першому місяці життя малюка, що дозволить вчасно виявити вроджену патологію, попередити важкі наслідки таких станів.

Що перевіряє дитячий ортопед? Він проводить огляд в екстрених ситуаціях: при травмах, переломах, вивихах, розтягненнях. Після консультування лікар, можливо, порекомендує спеціальний, індивідуально підібраний комплекс вправ з лікувальної фізкультури (ЛФК), масаж, заняття за програмою реабілітації, фізіопроцедури, спортивні тренування.

Дитяча травматологія: Харків довіряє команді Фортіс

Кваліфікований, досвідчений лікар ортопед-травматолог дитячий веде консультативний прийом в медичному оздоровчому центрі Fortis, де вас чекає:

 • Лікування проводить лікар-ортопед вищої категорії, з 30-річним стажем роботи. Професійна команда - в МОЦ Фортіс працюють фахівці (лікарі, реабілітологи, масажисти) з великим досвідом роботи.
 • Оптимальні ціни. Під час надання медичних послуг ми намагаємося бути не тільки максимально ефективними, але і доступними. Ознайомтеся з прайс-листом тут.
 • Зручне розташування центру. (М.Харків, ст.м. "Університет", скляний вихід з метро).

Якщо вам потрібен дитячий ортопед - Харків, центр Фортіс пропонує записатися на прийом!

Дитячий ортопед в Харкові: хвороби і методи лікування


Що лікує дитячий лікар ортопед? Дитяча ортопедія вирішує багато завдань, але одними з найпоширеніших захворювань опорно-рухового апарату у маленьких пацієнтів є:

 • вроджений вивих стегна (дисплазія тазостегнових суглобів);
 • аномалії розвитку верхніх і нижніх кінцівок (плоскостопість, клишоногість, синдактилія і т.д.);
 • викривлення хребта (кіфоз, сколіоз);
 • деформації грудної клітки (воронкообразная, синдром Поланд, килевидная, розщеплення грудини).

Відмова від своєчасної допомоги при цих захворюваннях може призвести до тяжких наслідків - деформації суглобів, порушення ходьби, артрозу. Щоб цього уникнути, призначається додаткова діагностика: рентгенографія, ультразвукове обстеження.

Також консультація дитячого ортопеда-травматолога необхідна при видимих ​​змінах постави, деформації скелета, при травмах і переломах.

У своїй практиці ортопед-травматолог часто використовує різні методи фізіотерапевтичного впливу:

 • ультразвук;
 • магнітотерапія;
 • електротерапія;
 • лазеротерапія.

Рішення проблем з опорно-руховим апаратом і забезпечення здорового способу життя дитини - завдання, якими займається дитяча травматологія. Харків довіряє лікування дітей різного віку профессіоналаму центру Fortis.

Дитячий ортопед, Харків, МОЦ Фортіс: запис на консультацію


Консультація дитячого ортопеда проводиться за попереднім записом, її можна здійснити тут. Ознайомтеся з графіком прийому, щоб визначити відповідний час для відвідування. Також є можливість подивитися розклад. Якщо залишилися додаткові питання, то задати їх можна за допомогою форми зворотного зв'язку або по телефону.

Запишіться на прийом - дитячий ортопед, Харків, пр-т Незалежності, 10. Ми завжди готові надати якісну медичну допомогу!

Розклад фахівців
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Дитячий ортопед-травматолог
Розклад фахівців
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Пн
-
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
15:30 - 19:00
Сб
-
Прайс-лист
Дитячий ортопед
Прийом дитячого ортопеда-травматолога
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Консультація дитячого ортопеда-травматолога первинна
Кількість
1
Вартість,грн
470
Тривалість
30
Консультація дитячого ортопеда-травматолога повторна
Кількість
1
Вартість,грн
400
Тривалість
30
Наші фахівці
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта