Прийом дитячих лікарів

Дитячий лікар: Харків, МОЦ Fortis

Професійний прийом дитячого лікаря в Харкові

Основа майбутнього здоров'я закладається в дитинстві, тому на етапі формування організму важливо супровід професіоналів. Дитячі лікарі - фахівці, які надають лікарські послуги (обстеження, профілактика, лікування) дітям з моменту народження до віку 18 років. Спостереження за дітьми першого року життя і старше попередить захворювання, забезпечить адаптацію організму і перехід з грудного на природне вигодовування. Грамотна консультація дитячого лікаря дозволить уникнути багатьох захворювань. Запрошуємо звернутися до дитячого лікаря в Харкові в Фортіс!

Спостереження за дитиною і консультація дитячого лікаря в Харкові за основними напрямками

У нашому дитячому медичному центрі в Харкові працюють такі лікарі:

Неонатолог

Відповідає за здоров'я новонароджених (від моменту народження до 28 днів). Неонатолог обов'язково присутній в пологовому залі, пропонує необхідну допомогу. Консультує батьків, як правильно годувати, доглядати за немовлятами (купати, одягати, проводити гігієнічний туалет очей, носа і вух).

Педіатр

Доктор широкого профілю оцінює загальний стан маленького пацієнта, призначає необхідне обстеження, займається лікуванням багатьох хвороб. Стежить, щоб збільшення ваги і зростання відповідала віку, складає графік профілактичних щеплень.

Невролог

Відстежує неврологічне розвиток від народження до 18-річного віку, оглядає новонароджених для виключення вродженої неврологічної патології. Аналізує фізичний розвиток (як вчасно малюк почав тримати голову, сідати, вставати, ходити) і своєчасне розумовий розвиток (вимова звуків, складів, слів, складання пропозицій). Звертайтеся до невролога при скаргах на головний біль, швидку стомлюваність, порушення сну, підвищену дратівливість!

Отоларинголог (ЛОР)

Спеціалізацію доктора красномовно описує стара назва «вухо-горло-ніс». Звернутися до нього слід, якщо помічаєте, що дитина погано чує, скаржиться на болі в вухах, при частих простудних захворюваннях, що супроводжуються запаленням слизової оболонки носа, ротоглотки. Часто діти засовують дрібні предмети собі в ніс, вуха, тому при виявленні перших симптомів, невідкладно записуйтеся на прийом до дитячого лікаря в Харкові.

Ортопед-травматолог

Займається захворюваннями опорно-рухового апарату (кісток, м'язів, зв'язок, хребта, суглобів). Перший візит до нього здійснюється на першому місяці життя малюка. Це дозволяє вчасно виявити патологію, попередити важкі наслідки. Часто зустрічається вроджений вивих стегна, дисплазія тазостегнових та інших суглобів. Своєчасне звернення до фахівця запобіжить деформацію суглобів, порушення ходьби, артроз. При виявленні порушень постави, видимих ​​змін скелета, травмах, переломах, розтягненнях, вивихах варто негайно звернутися за допомогою.

 

Онлайн запис в дитячий медичний центр. Харків вибирає професійний лікарський підхід.

У нашому центрі можна записатися на прийом дитячих лікарів в Харкові. Ознайомтесь з розкладом прийому лікарів, графіком роботи, прайс-листом. Відвідайте дитячий медичний центр. Харків пропонує якісні послуги лікарів. Запис до дитячого лікаря: Харків, проспект Незалежності, 10. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за контактними телефонами. Забезпечте повноцінну турботу вашому малюкові!

imageimage
Прайс-лист
Педіатр
Прийом педіатра
Найменування послуги
Консультація педіатра первинна
1
430
30
Консультація педіатра повторна
1
360
30
Медичні довідки
Найменування послуги
Медична довідка
1
230
-
Довідка 086-1/0 (дитячий садок)
-
450
-
Довідка 086-1/0 + ЕКГ(школа)
-
600
-
Довідка 079 (дитячий табір)
-
450
-
Дитячий ортопед
Прийом дитячого ортопеда-травматолога
Найменування послуги
Консультація дитячого ортопеда-травматолога первинна
1
430
30
Консультація дитячого ортопеда-травматолога повторна
1
360
30
Дитячий гастроентеролог
Прийом дитячого гастроентеролога
Найменування послуги
Консультація дитячого гастроентеролога (к.м.н.) первинна
1
500
30
Консультація дитячого гастроентеролога (к.м.н.) повторна
1
400
30
Дитячий невролог
Прийом дитячого невролога
Найменування послуги
Консультація дитячого невролога первинна
1
430
30
Консультація дитячого невролога повторна
1
360
30
Прийом дитячого отолоринголога
Найменування послуги
Консультація дитячого оторинголога первинна
1
430
20
Консультація дитячого оторинголога повторна
1
360
20
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записати, зв’язатися з нами іншими
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки. 46

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта
Популярні статті