ЛФК для дітей

Ефективна лікувальна фізкультура (ЛФК) для дітей

Особливості та показання до застосування

Лікувальна фізична культура - це набір спеціально підібраних різних фізичних вправ, які використовуються в лікуванні, профілактиці і реабілітації захворювань. Лікувальна фізкультура для дітей входить в комплексне лікування або використовується як метод профілактики багатьох захворювань. Доведено результативність ЛФК для дітей при сколіозі та інших захворюваннях суставно-м'язової та неврологічної систем організму.

Основою лікувальної фізкультури для дитини є гімнастика. Комплекс вправ ЛФК для дітей розробляється відповідно до стану здоров'я, загальною фізичною підготовкою, клінічними проявами захворювання. Перед початком курсу бажано проконсультуватися з лікарем, який при призначенні врахує характер, стадію захворювання, індивідуальні особливості дитини.

Заняття ЛФК для дітей в МОЦ Fortis

Причини записатися на заняття в МОЦ Фортіс:

  • Перше і головне - команда фахівців. Курс проводить кваліфікований тренер, який працює в команді з лікарями. Ви можете звернутися за консультацією до лікаря на будь-якому етапі курсу.
  • Професійний підхід до роботи. Заняття проводяться згідно з принципом побудови послідовностей для досягнення найкращого результату. Форма проведення - ігрова, що сприяє підвищенню мотивації і, як наслідок, поліпшенню результатів.
  • Лояльна цінова політика. Регулярно проводяться акції, надаються знижки окремим соціальним групам (діти-інваліди, діти учасників АТО і т.д.). Ознайомитися з вартістю послуг можна, звернувшись до прайс-листу.

ЛФК для дітей дошкільного та шкільного віку

Правильна організація ЛФК для дітей до року покращує не тільки фізичне, а й розумовий розвиток. ЛФК для дітей дошкільного віку та школярів, в першу чергу, спрямована на зміцнення кісткової і суглобово-м'язової систем організму. Збільшується сила м'язів, їх еластичність, рухливість суглобів.

Вправи ЛФК для дітей. Відмінні риси

Основне завдання - поліпшення обмінних процесів в органах, тканинах і зміцнення загального імунітету організму. Вправи сприяють збільшенню рівня компенсації організму, сповільнюють патологічні процеси, прискорюють одужання. Практикується ЛФК при сколіозі для дітей, при різних викривленнях хребта, порушення постави, плоскостопості, надмірній вазі. Також така фізкультура показана при зниженні адаптації до навантажень (серцебиття, задишка, слабкість м'язів). Обов'язкове використання лікувальної гімнастики після перенесених захворювань, травм, операцій.

Як правильно займатися лікувальною фізкультурою

При заняттях ЛФК використовується різноманітний спортивний інвентар. Це можуть бути м'ячі, скакалки, гімнастичні палиці, гумки. Практикуються такі види активності: ходьба, біг, стрибки, рухливі ігри, дихальна гімнастика, вправи, що розвивають гнучкість, силу і витривалість.

Тут Ви зможете побачити одну з реальних історій дитини, який почав займатися ЛФК

Лікувальна фізкультура для дітей в Харкові в МОЦ FORTIS

У нашому медичному центрі проводяться як індивідуальні заняття, так і групові. Вони проходять насичено, весело, в ігровій формі, тому не тільки корисні, але і цікаві. Оформіть запис через спеціальну онлайн-форму.

Актуальне розклад знаходиться тут. Для відвідування занять необхідно отримати висновок лікаря, взяти змінне зручне одяг і взуття. Якщо у вас залишилися додаткові питання - задайте їх у формі зворотного зв'язку. Адреса центру: Харків, пр-т Незалежності, 10 (2 поверх) м. Університет (скляний вихід). Чекаємо Вас! Збережемо здоров'я підростаючого покоління разом!

image image
Прайс-лист
ЛФК для дітей
ЛФК для дітей
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
ЛФК для дітей - 8 занять
Кількість
8
Вартість,грн
880
Тривалість
55
ЛФК для дітей -12 занять
Кількість
12
Вартість,грн
1100
Тривалість
55
ЛФК для дітей -16 занять
Кількість
16
Вартість,грн
1400
Тривалість
55
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта