Дитячий фітнес

Фітнес для дітей - Харків піклується про здоров'я підростаючого покоління

Фітнес дитячий - ефективність і користь занять

Сьогодні, коли діти багато часу проводять сидячи за комп'ютером, одним із пріоритетних завдань дбайливих батьків є залучення дітей і підлітків до здорового способу життя і занять спортом.

Регулярні фізичні навантаження сприяють гармонійному розвитку, зміцненню м'язового корсета, поліпшення координації. Щоб уберегти дитину від проблем з опорно-руховим апаратом, які часто виявляються в період активного росту, варто віддати його на фітнес для дітей. Вправи надають загальну оздоровчу вплив на юний організм, допомагають відновити здоров'я, зробити суглоби більш рухливими, поліпшити еластичність м'язів.

Фітнес дитячий - Харків вибирає МОЦ Fortis

Щоб заняття приносили максимум користі і не нашкодили організму, варто проводити тренування під наглядом фахівця. Запрошуємо вас записатися на фітнес для дітей в Харкові в медичний оздоровчий центр Фортіс. Нашим клієнтам пропонуємо ряд наступних переваг:

  • Команда досвідчених тренерів. Фахівці стежать за правильністю виконання вправ, щоб уникнути травмування, спостерігають за самопочуттям підопічних, навчать досягати поставлених цілей на заняттях;
  • Індивідуальний підхід до роботи. Тренування формуються з урахуванням індивідуальних особливостей тренуються - враховується вік, фізичні можливості, самопочуття;
  • Дружня обстановка в колективі, яка допоможе підлітку або малюкові розкритися, поліпшити емоційний стан, мотивує на активну діяльність.

Фітнес для дітей - вправи і їх переваги

Комплекс фітнес-вправ включає статику і динаміку. Крім того вправи для дітей мають різний характер. Одні спрямовані на розслаблення м'язів, інші - на гнучкість. Активно застосовується комплекс для розвитку дихальної системи, поліпшення координації.

В ході занять використовуються фітболи, гантелі та інше спортивне оснащення, окремі вправи виконуються на тренажерах.

Фітнес для дітей допомагає:

  • підвищити імунітет;
  • поліпшити обмін речовин;
  • розвивати силу і витривалість;
  • скорегувати або правильно сформувати поставу.

Фітнес для дітей - Харків записується в МОЦ Фортіс

Щоб записатися на фітнес дитячий в центр Фортіс, достатньо зателефонувати нам за телефоном, вказаним на сайті, або заповнити онлайн-форму запису. З урахуванням особливостей підростаючого організму у нас розроблені ефективні програми лікувальної фізкультури. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджерів через форму зворотного зв'язку. Пропонуємо ознайомитися з розкладом занять і вибрати оптимальний час для відвідування (дивіться в таблиці - ЛФК).

Записуйтеся на фітнес для дітей - Харків, проспект Незалежності, д. 10, станція метро «Університет» (скляний вихід). Приходьте, подбаємо, щоб майбутнє покоління було здоровим і сильним. Чекаємо вас в будні дні з 8.00 до 21.00 і в суботу з 8.00 до 18.00.

 

imageimage
Прайс-лист
Дитячий фітнес
Найменування послуги
1
360
60
6
2500
60
12
4100
60
ЛФК для дітей
Найменування послуги
4
510
55
8
770
55
12
990
55
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записати, зв’язатися з нами іншими
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки. 46

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта
Популярні статті