Fortis. Kids

детский врач Харьков

Основа майбутнього здоров'я закладається в дитинстві, тому на етапі формування організму важливо супровід професіоналів.

Дитячі лікарі - фахівці, які надають лікарські послуги (обстеження, профілактика, лікування) дітям з моменту народження до віку 18 років.

shapes-bg

Дитячий лікар: Харків, МОЦ Fortis

Професійний прийом дитячого лікаря в Харкові

Основа майбутнього здоров'я закладається в дитинстві, тому на етапі формування організму важливо супровід професіоналів. Дитячі лікарі - фахівці, які надають лікарські послуги (обстеження, профілактика, лікування) дітям з моменту народження до віку 18 років. Спостереження за дітьми першого року життя і старше попередить захворювання, забезпечить адаптацію організму і перехід з грудного на природне вигодовування. Грамотна консультація дитячого лікаря дозволить уникнути багатьох захворювань. Запрошуємо звернутися до дитячого лікаря в Харкові в Фортіс!

Спостереження за дитиною і консультація дитячого лікаря в Харкові за основними напрямками

У нашому дитячому медичному центрі в Харкові працюють такі лікарі:

Неонатолог

Відповідає за здоров'я новонароджених (від моменту народження до 28 днів). Неонатолог обов'язково присутній в пологовому залі, пропонує необхідну допомогу. Консультує батьків, як правильно годувати, доглядати за немовлятами (купати, одягати, проводити гігієнічний туалет очей, носа і вух).

Педіатр

Доктор широкого профілю оцінює загальний стан маленького пацієнта, призначає необхідне обстеження, займається лікуванням багатьох хвороб. Стежить, щоб збільшення ваги і зростання відповідала віку, складає графік профілактичних щеплень.

Невролог

Відстежує неврологічне розвиток від народження до 18-річного віку, оглядає новонароджених для виключення вродженої неврологічної патології. Аналізує фізичний розвиток (як вчасно малюк почав тримати голову, сідати, вставати, ходити) і своєчасне розумовий розвиток (вимова звуків, складів, слів, складання пропозицій). Звертайтеся до невролога при скаргах на головний біль, швидку стомлюваність, порушення сну, підвищену дратівливість!

Отоларинголог (ЛОР)

Спеціалізацію доктора красномовно описує стара назва «вухо-горло-ніс». Звернутися до нього слід, якщо помічаєте, що дитина погано чує, скаржиться на болі в вухах, при частих простудних захворюваннях, що супроводжуються запаленням слизової оболонки носа, ротоглотки. Часто діти засовують дрібні предмети собі в ніс, вуха, тому при виявленні перших симптомів, невідкладно записуйтеся на прийом до дитячого лікаря в Харкові.

Ортопед-травматолог

Займається захворюваннями опорно-рухового апарату (кісток, м'язів, зв'язок, хребта, суглобів). Перший візит до нього здійснюється на першому місяці життя малюка. Це дозволяє вчасно виявити патологію, попередити важкі наслідки. Часто зустрічається вроджений вивих стегна, дисплазія тазостегнових та інших суглобів. Своєчасне звернення до фахівця запобіжить деформацію суглобів, порушення ходьби, артроз. При виявленні порушень постави, видимих ​​змін скелета, травмах, переломах, розтягненнях, вивихах варто негайно звернутися за допомогою.

Онлайн запис в дитячий медичний центр. Харків вибирає професійний лікарський підхід.

У нашому центрі можна записатися на прийом дитячих лікарів в Харкові. Ознайомтесь з розкладом прийому лікарів, графіком роботи, прайс-листом. Відвідайте дитячий медичний центр. Харків пропонує якісні послуги лікарів. Запис до дитячого лікаря: Харків, проспект Незалежності, 10. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за контактними телефонами. Забезпечте повноцінну турботу вашому малюкові!

image image
ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Отоларинголог
Дитячий ортопед-травматолог
Дитячий невролог
Дитячий гастроентеролог
Педіатр
ЛФК діти (4-7 років)
ПІБ
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Отоларинголог
ЛФК для дітей
Пн
-
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
-
Сб
14:00 - 16:00
Пн
-
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
15:30 - 19:00
Сб
-
Пн
-
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
14:00 - 17:00
Сб
-
Пн
-
Вт
-
Ср
16:30 - 18:00
Чт
-
Пт
-
Сб
-
Пн
-
Вт
09:00 - 15:00
Ср
-
Чт
-
Пт
-
Сб
09:00 - 15:00
Пн
-
Вт
18:00 - 19:00
Ср
-
Чт
18:00 - 19:00
Пт
-
Сб
10:00 - 11:00
Пн
-
Вт
-
Ср
-
Чт
10:00 - 17:00
Пт
-
Сб
-
Пн
-
Вт
08:00 - 13:00
Ср
-
Чт
08:00 - 13:00
Пт
-
Сб
-
Пн
14:00 - 15:00
Вт
-
Ср
-
Чт
-
Пт
-
Сб
-
Пн
-
Вт
-
Ср
16:00 -
Чт
-
Пт
-
Сб
17:00 -
Записатися на консультацію

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта
Галерея нашого центру
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Смотреть все