Заняття на петлі TRX

ЗАНЯТТЯ НА петлі TRX

Силові заняття на петлях TRX - Харків вибирає інноваційні функціональні тренування
TRX - тренування для людей будь-якого віку
Заняття на петлях TRX - сучасний напрямок тренувань. Це новий тренажер, який завоював всесвітню популярність. Він являє собою підвісні ремені, що імітують гімнастичні кільця. Крім того, що ці ремені високоефективні та безпечні, петлі мають ще одним ключовим перевагою - універсальністю. Займатися на них можуть люди різного віку і рівня підготовки. Якщо ви хочете підвищити силу і витривалість - випробуйте дане тренувальне спорядження у нас.

Силові тренажери в Харкові - чому варто вибрати Fortis
В Україні працює велика кількість фітнес-клубів і оздоровчих центрів, де проводяться заняття на петлях TRX. Харків - не виняток. Тут знаходиться медичний оздоровчий центр Fortis. Він має ряд конкурентних переваг:

Команда досвідчених тренерів, які допоможуть досягти максимальних результатів.
Гнучка цінова політика. Тренування на петлях може дозволити собі будь-хто. У нас діють дисконтні пропозиції. Вивчити прайс-лист можна тут.
Тренувальні програми розробляються з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта.
Професійний підхід і гарантія результату.
TRX - ефективний тренажер для функціонального тренінгу
Виконання вправ на цьому спортивному спорядженні направлено на підвищення "загального опору тіла" (Total Body Resistance Exercises). Програма тренувань є універсальною і може бути адаптована для людей різних років і рівнів фізичної підготовки. Вона використовується як професіоналами, так і любителями для продуктивної роботи з кожною групою м'язів. Універсальність обумовлена ​​тим, що вправи проводяться виключно з власною вагою клієнта, виключаючи осьове навантаження на хребет. Завдяки цьому займатися можна навіть під час післяопераційної реабілітації. Найбільшу ефективність принесуть заняття під керівництвом нашого інструктора, який підбере відповідний комплекс з урахуванням ваших індивідуальних особливостей.

Розклад Тренувань
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Танцювальні напрямки
Прайс-лист
Заняття на петлі TRX
Найменування послуги
1
150
-
4
510
55
8
770
55
12
990
55
16
1296
55
20
1600
55
Наші фахівці
Записатися на Тренування

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записати, зв’язатися з нами іншими
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки. 46

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта