Йога для початківців - Харків вибирає духовне і фізичне здоров'я
Йога - ефективні практики гармонізації душі і тіла, що зародилися в Індії більше п'яти тисяч років тому і завоювали широку популярність у всьому світі. Вони здатні принести користь всім, незалежно від віку, статі, стану здоров'я або показників сили і витривалості. Кожен знайде в цих практиках щось для себе. Вони дозволяють не тільки зміцнити мускулатуру, підвищити гнучкість, витривалість, але і реалізувати прихований творчий та інтелектуальний потенціал. Запрошуємо познайомитися з цими практиками в нашому центрі.

Уроки йоги в Харкові - 3 причини, чому варто звернутися до нас
Ви давно займаєтеся цими практиками або вас цікавить йога для початківців. Харків пропонує відвідати центр Fortis. Вибрати його варто за трьома наступних причин:

Наша команда. У нас працюють сертифіковані тренера, також у вас є можливість проконсультуватися з профільним лікарем.
Комплексний підхід. Уроки йоги проводяться згідно з принципом побудови послідовностей для досягнення найкращого результату.
Акційні пропозиції. Ми робимо оздоровлення доступним. Подивитися ціни на послуги можна тут. Ми склали велику програму знижок, щоб заняття були доступними для кожного.
МОЦ Fortis, Харків - йога, яка допоможе вам досягти гармонії
Уроки йоги у нас складаються з динамічних і статичних вправ (вони називаються асани), дихальних гімнастик, стретчинга і суглобової гімнастики. Завершує тренування 10-ти хвилинне розслаблення за допомогою спеціальної техніки під назвою шавасана.

Заняття йогою в Харкові c нашими інструкторами допоможуть домогтися наступних результатів:

підвищити силу, збільшити витривалість;
зміцнити мускулатуру (тренування м'язів-стабілізаторів);
зняти емоційне і фізичне напруження (тілесні затискачі);
стати більш впевненим, розвинути самовладання;
уповільнити старіння, попередити психосоматичні захворювання;
поліпшити розтяжку і підвищити гнучкість;
зберегти енергію і здоров'я.
Крім того, уроки йоги дозволяють розслабити м'язи і позбутися від поганого настрою. Ще один плюс - це їх повна безпека. Йога для початківців виключає серйозні травми зв'язок і м'язів, а під керівництвом наших інструкторів ймовірність будь-якого пошкодження буде зведена до нуля.

Ефективна йога - центр Харкова. Причини відвідати Фортіс
Якщо ви активно займаєтеся цими практиками або хочете ознайомитися з ними в місті Харків - йога в нашому центрі стане правильним вибором. Наші фахівці навчать вас «чути» свій організм і розслаблятися не тільки фізично, а й морально. Записатися можна, скориставшись спеціальною онлайн-формою. Попередньо слід вивчити розклад, щоб підібрати найкращий час для відвідування. Якщо у вас залишилися додаткові питання, задайте їх через форму зворотного зв'язку. Йога-центр - Харків, проспект Незалежності, д. 10 (2 поверх)!

Розклад Тренувань
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Танцювальні напрямки

Коваленко Мария

Фото Коваленко Мария

Лечебная физкультура

Суставно-мышечная гимнастика

0-(800)-331303
Прайс-лист
Йога
Найменування послуги
1
150
-
4
510
55
8
770
55
12
990
55
16
1296
55
20
1600
55
Наші фахівці
Записатися на Тренування

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записати, зв’язатися з нами іншими
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки. 46

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта