Суглобово-м'язова гімнастика

Суглобово-м'язова гімнастика - основа здоров'я хребта і суглобів


Елементи гімнастики необхідні тим, хто хоче зберегти організм молодим і міцним, живучи за принципом "в здоровому тілі здоровий дух". Вправи комплексу суглобово- м'язової гімнастики спрямовані на єднання душі, тілесної оболонки і розуму, побудовані на принципах Інь і Ян.

Гімнастика для суглобів: комплексний підхід до здоров'я

Вправи допомагають позбутися від соляних відкладень, зміцнити м'язи тіла (живота, спини, ніг), розлучитися з надлишками жирових відкладень, сприяють зміцненню суглобів і омолодженню організму в цілому. Крім видимих ​​змін після гімнастики, подібні заняття сприятливо впливають на стан нервової системи, покращують настрій, повертають бадьорість і енергію.

Суглобова гімнастика складається з елементів пілатеса, силових навантажень, дихального і фнкціонального тренінгу, щоденної гігієнічної гімнастики. Всього 55 хвилин в день (така тривалість заняття) здатні поліпшити самопочуття і спортивну форму.

Поступове нарощування навантаження, плавне збільшення тривалості гімнастики позитивно відбиваються на стані організму.

На кожному етапі вправи виконуються за принципом зверху вниз, що означає перехід від розігріву суглобів шиї до нижніх кінцівок. Заняття суглобової гімнастикою для дітей сприяє оздоровленню молодого організму, підвищенню витривалості.

Рекомендації до виконання вправ: як розробити суглоби

Дозування навантаження відбувається завдяки зміні кількості вправ і поетапного збільшення складності тренувань відповідно до швидкості освоєння техніки. Цікавий факт: навантаження зростає, якщо заняття проводити на підлозі, і знижується в разі проведення гімнастики в положенні сидячи на стільці.

Головна вимога в процесі виконання вправ - правильна постава і спокійне дихання. Корпус повинен бути випрямлений так. щоб спина і шия становили пряму лінію. Нерівне дихання створить напругу в грудній клітці, тому необхідно провести його відновлення:

  • зробити глибокий вдих через складені в шпаринку губи;
  • затримати дихання на кілька секунд;
  • різко видихнути через відкриті губи.

Простота гімнастики для суглобів створює оманливе враження: щоденні тренування позитивно відіб'ються на вмінні концентруватися і створять необхідне навантаження. Спочатку на тривалість заняття і передбачувану навантаження впливає рівень підготовки, але з кожним разом результати буде поліпшуватися.

У комплекс вправ МОЦ Фортіс входить розминка, розтяжка, заняття для зміцнення м'язового корсету і заминка.

Універсальна суглобова гімнастика: користь для всіх

Посилені заняття спортом, перевантаженість під час роботи, дискомфортні відчуття в м'язах або суглобах, наявність надмірної ваги - прямі свідчення для занять гімнастикою. Крім цього, подібний комплекс радять для:

жінок, які нещодавно народили;
людей після 40 років;
тих, хто веде малорухливий спосіб життя;
професійних спортсменів і танцюристів.
Поступове збільшення навантаження під час заняття суглобової гімнастикою готує м'язи і суглоби перед початком наступного рівня складності. Такий підхід забезпечує універсальність гімнастики: лікарі рекомендують заняття абсолютно всім, хто піклується про здоров'я.

 
Розклад Тренувань
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Танцювальні напрямки
Прайс-лист
Суглобово-м'язова гімнастика
Найменування послуги
1
150
-
4
510
55
8
770
55
12
990
55
16
1296
55
20
1600
55
Наші фахівці
Записатися на Тренування

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записати, зв’язатися з нами іншими
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки. 46

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта