Силовий фітнес - зробіть своє тіло витривалим, підтягнутим, струнким

Силове тренування для схуднення і підтримки тіла в тонусі

Опрацювати групи м'язів, скорегувати фігуру, позбутися целюліту, нормалізувати обмін речовин допоможуть фітнес і силові тренування. Для чоловіків, що бажають збільшити показники, мати хорошу фізичну форму, такий тренінг буде дуже ефективним. Крім того, заняття в залі будуть результативними і для дівчат. Хоча багато хто вважає, що аеробіки і дієти буде досить, щоб позбутися зайвої ваги або підтягти фігуру. Найчастіше, небажання йти в зал пов'язано з боязню накачати м'язи. Але ці страхи необгрунтовані, оскільки генетично жіночий організм відрізняється від чоловічого і побудувати мускулатуру жінкам досить складно.
Окремо виділимо методику Табата. Для чоловіків, дівчат такий напрямок дозволить працювати одночасно з анаеробної і аеробного навантаженнями. Табата вправи для початківців і професійних атлетів дозволяють швидко спалювати жирові відкладення, збільшити витривалість.

Силовий фітнес для жінок, чоловіків - переваги занять в Fortis

Мета, яку людина ставить перед собою, йдучи в спортзал, для кожного індивідуальна. Це може бути поліпшення тонусу м'язів, витривалості організму, побудова рельєфу, набір м'язової маси або схуднення і коректування фігури. Силові тренування для дівчат, хлопців допоможуть впоратися з даними завданнями. Якщо ви визначилися з метою, приходьте в фітнес зал МОЦ Фортіс в Харкові. Клієнтам надаємо ряд переваг:

  • Тренерський склад. Все тренера мають великий досвід роботи і допоможуть досягти бажаних результатів. Також фітнес-тренера покажуть, як правильно виконувати вправи, будуть контролювати навантаження, щоб зробити заняття максимально результативними.
  • Підбір системи Power Fitness і Табата. Комплекс вправ підбирається з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта, рівня фізичної підготовки.
  • Професійні тренажери - силові, кросовери, орбитрек, велотренажери, кардіотренажери.

Фітнес, силовий тренінг: чому варто піти в спортзал

Вправи на тренажерах, з гантелями або з власною вагою опрацьовують проблемні зони, коректують фігуру, роблять її стрункою і гнучкою. Комплекс залежить від цілей людини. Правильно розрахована навантаження, чітко продуманий тренінг дадуть бажані результати.

До основних переваг системи Табата для жінок слід віднести:

  • прискорення метаболізму - чим більше м'язів, тим краще обмін речовин. Так як м'язові клітини, на відміну від жирових, споживають набагато більше електроенергії;
  • спалювання калорій під час і після занять протягом 24 годин;
  • підтягнута пружна фігура.
Розклад Тренувань
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Танцювальні напрямки
Прайс-лист
Power Fitness
Найменування послуги
1
150
-
4
510
55
8
770
55
12
990
55
16
1296
55
20
1600
55
Наші фахівці
Записатися на Тренування

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записати, зв’язатися з нами іншими
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки. 46

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта