Functional Fit Харкiв

Функціональний тренінг - програма для підтримки організму в тонусі


Функціональна тренування (functional training) - це нове фітнес-напрямок, головна мета якого гармонійний розвиток фізичних якостей людини. Під час тренінгу опрацьовуються всі групи м'язів, що в результаті підвищує силові, швидкісні, функціональні (витривалість) показники людського організму.

Для досягнення поставлених цілей використовуються вправи з різних видів спорту. Тренування навчать правильно піднімати тяжкості, робити нахили, щоб не шкодити здоров'ю.

Під час занять використовуються спортивне обладнання (медбол, гантелі, скакалки, бодибари, гирі і т.д.) і вага власного тіла. Такий комплекс допомагає задіяти різні частини тіла. А також розподілити навантаження на мускулатуру, в тому числі задіяти м'язи, що відповідають за рівновагу, поставу.

Функціональний тренінг - Харків цінує результативність

Одними з найбільш ефективних і безпечних видів тренувань вважається функціональний тренінг. Програма дозволяє ефективно займатися людям з різним рівнем підготовки. Крім того, тренування functional стануть відмінним початком для відновлення занять після тривалої перерви.

У медичному оздоровчому центрі Fortis functional training є однією з найпопулярніших програм з фітнесу. Клієнтам надаються такі переваги:

  • Команда тренерів з багаторічним досвідом роботи в галузі спорту та фітнесу. В ході тренувань вони навчать контролювати дихання, продемонструють правильну техніку виконання вправ, щоб ви змогли досягти максимальних результатів.
  • Індивідуальний підбір системи кардіо і силового навантаження, які сприяє активному спалюванню калорій і запускають в роботу всі системи організму.
  • Консультація з лікарем перед стартом занять. Це дозволить уникнути небажаних наслідків і сприяє побудові якісних фізтреніровок.

Функціональний тренінг - вправи і програма тренувань


Для досягнення бажаного результату рекомендовано займатися не менше 2-3 разів на тиждень. У комбінації з правильним харчуванням це допоможе привести тіло в форму за невеликий проміжок часу.

Тренування можуть бути наступного характеру:

  • силова;
  • интервальная;
  • кардіо;
  • кругова;
  • комбінована.

Завдяки спектру вправ, які регулярно змінюються, розвивається не тільки м'язовий комплекс, але і суглоби. Тому при захворюваннях опорно-рухового апарату, суглобів, лікарі рекомендують відвідувати тренінг. Також даний вид фізичних навантажень підходить людям, які хочуть позбутися від зайвих кілограммов.Functional Training для схуднення спрямований на спалювання великої кількості калорій, забезпечує гармонійний розвиток організму як єдиного цілого.

Прайс-лист
Functional Fit Харкiв
Найменування послуги
1
150
-
4
510
55
8
770
55
12
990
55
16
1296
55
20
1600
55
Наші фахівці
Записатися на Тренування

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записати, зв’язатися з нами іншими
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки. 46

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта