Біговий клуб

Соціальний біговій клуб Харків Fortis Run Club - тренування з медичним супроводом

Всі знають про користь бігу для організму: знижується рівень стресу, поліпшується імунітет, підтримується рухливість суглобів, зміцнюються м'язи, збільшується витривалість. Але до бігових тренувань необхідно підходити зі знанням нюансів, щоб не нашкодити собі і не отримати травму. Якщо ви вирішили ввести біг в своє життя або поставили перед собою нову мету - пробігти напівмарафон або марафон, тоді клуб любителів бігу в Харкові Fortis Run Club відкритий саме для вас.

Fortis Run Club - це перший біговий клуб Харкова з медичним супроводом, який почав свою роботу в грудні 2018 року. Що це означає? Наші фахівці допоможуть не тільки досягти поставлених цілей - знизити вагу, побороти старі травми, досягти бажаного рівня фізичної підготовки. Центр пропонує комплексний підхід до занять:

ефективні методики тренувань для різного рівня спортивної підготовки+медичне обстеження для оцінки стану опорно-рухового апарату+відновлювальні процедури - масажі, процедури фізіотерапії, які допоможуть підтримувати фізичну форму в тонусі.

В клубі проводяться тренування як для новачків, які тільки починають знайомство з бігом або бігали давно, так і для досвідчених бігунів, які готуються до участі в спортивних змаганнях.

  • Початківцям бігунам тренера центру Фортіс поставлять правильну техніку, розкажуть, як уникнути пошкодження суглобів, зв'язок.
  • Досвідчені спортсмени підготуються до важливих забігів, поліпшать поточні результати.

біговій клуб Харків

Тренування з бігу - Харків бігає в задоволення з Fortis Run Club

У клубі організовуються індивідуальні та групові заняття. 

Незалежно від рівня підготовки, віку, кожен зможе досягти бажаних результатів:

  • зміцнить здоров'я і буде підтримувати тіло в тонусі;
  • візьме участь в професійному забігу. Для спортсменів розроблена спеціальна програма підготовки до Istanbul Marathon 2019, поїздку на який організовує наш центр;
  • отримає додаткову мотивацію для роботи над собою.

Заняття під керівництвом наших інструкторів виключають отримання травм зв'язок та м'язів, ймовірність будь-якого пошкодження буде зведена до нуля.

Як побудовані тренувальні забіги в клубі Фортіс

Для учасників розроблені дві методики занять:

  • звичайні бігові тренування;
  • трейлраннінг - вид біговій активності, суть якої полягає в бігу по пересіченій місцевості.

Кожне заняття обов'язково включає розминку, спеціальні бігові, стрибкові вправи, затримку. Тривалість тренування - 1 година 15 хвилин.

Забіги проводяться на різні дистанції - 6, 10, 12, 15, 20, 25, 30 км. Темпи також різні: 6: 30-, 6: 00-, 5: 30-, 5: 00-, 4: 30-, 4: 00 / км.

Fortis Run Club - хороша компанія для тренувань

Якщо ви активно займаєтеся бігом або плануєте почати займатися в місті Харків - біг з тренерами Фортіс стане правильним вибором. Перше заняття проводиться безкоштовно. Вибирайте зручний час ввечері в будні дні або вихідні, тип ґрунту - шосе або пересічена місцевість, індивідуальні або групові заняття і приєднуйтесь до нашого клубу любителів бігу в Харкові. Подробиці уточнюйте у менеджерів за контактними телефонами (057) 766-06-51, (099) 783 26 06, (067) 837 46 76, а також скориставшись формою зворотного зв'язку. Ми знаходимося за адресою - проспект Незалежності, д. 10 (2 поверх).

Пробіги свої перші кілометри разом з нами!

беговой клуб Харьков FORTIS
Наші напрямки тренувань
Наші фахівці
Розклад Тренувань
м. Унiверситет
м.Ботанічний Сад
Силові і кардіо програми
Оздоровчі напрямки
Види персональних тренувань
Танцювальні напрямки
Прайс-лист
Біговий клуб
Біговий клуб
Найменування послуги
Кількість
Вартість,грн
Тривалість
Біговий клуб-1 заняття
Кількість
1
Вартість,грн
200
Тривалість
60
Біговий клуб-12 занять
Кількість
12
Вартість,грн
1500
Тривалість
60
Записатися на Тренування

Після заповнення заявки, наш адміністратор зв'яжеться з вами протягом 2 годин, якщо заявка була залишена з 8:00 до 18:00. Заявки, прийняті після вказаного часу, оброблюються до 10:00 наступного дня

Ви можете записатися, зв’язатися з нами іншим
зручним для вас способом

пр-т Незалежностi, 10, 2 поверх

пр. Науки, 46 (вхід с вул. Отакара Яроша, 25)

Наш телефон
0-(800)-331303
Електронна пошта