Термін придатності вакцини Пентаксим, АКДС, Пріорікс та інших препаратів

Срок годности вакцины Пентаксим
Термін придатності вакцини Пентаксим, АКДС, Пріорікс та інших препаратів

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ ПЕНТАКСИМ: ДО ЯКОГО ПЕРІОДУ МОЖНА РОБИТИ ВАКЦИНАЦІЮ 

Багато батьків відмовляються від вакцинації дитини, коли бачать, що на упаковці з вакциною, яка використовується для вироблення імунітету проти захворювання, спливає останній місяць терміну придатності. На відмову від вакцинації їх штовхає недостатня обізнаність про особливості застосування препаратів. 

Більшість сучасних інноваційних вакцин мають довготривалі терміни зберігання — декілька років. Терміни придатності вакцин Пентаксим, Гексаксим, Бустрикс, Пріорикс складають три роки. Їх можна використовувати впродовж цього періоду без загрози здоров'ю пацієнта. Якщо, наприклад, на упаковці з вакциною Пентаксим термін придатності вказаний 5.2015-5.2018, то робити щеплення пацієнтові можна до 31 травня 2018 року включно! Властивості і якість препарату абсолютно такі ж, як і в перші місяці.

Зазначимо, що дуже важливо дотримуватися правил зберігання (температурний режим) і перевезення (холодовий ланцюг) вакцин. Якщо усі умови будуть суворо дотримані, то закінчення терміну зберігання не має бути причиною відмови від прищеплення. 

СИНФЛОРИКС, КПК, ПЕНТАКСИМ — ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ, ПРАВИЛЬНІСТЬ ЗБЕРІГАННЯ КОНТРОЛЮЮТЬСЯ МЕДИЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ЦЕНТРУ ФОРТІС 

У своїй медичній практиці лікарі медично-оздоровчого центру "Фортіс" використовують виключно вакцини виробників світових брендів "Санофі Пастер" (Франція), "Глаксо Сміт Кляйн" (Бельгія). Це лідери фармацевтичної індустрії, отже, якість, продукції, що випускається ними, відповідає найвищим стандартам. В якості їх продукції не доводиться сумніватися. Вакцини проходять складну, скрупульозну, багаторівневу перевірку, як на етапах виробництва, так і в країнах, де вони застосовуються при ліцензуванні. Щорічно ними прищеплюють мільйони людей у всьому світі.

Записуйтесь на вакцинацію до центру Фортіс. Це дозволить вам захистити себе і своїх близьких від небезпечних інфекційних захворювань. Перед здійсненням процедури наші фахівці проводять обов'язковий огляд пацієнта. 

Чекаємо на вас за адресою: Харків, проспект Незалежності, б. 10 (другий поверх), станція метро "Університет" (скляний вихід). Ми працюємо по будням з 8.00-21.00, в суботу — з 8.00 до 18.00. Отримати додаткову інформацію про вакцинацію можна у консультантів центру, скориставшись формою зворотного зв'язку або звернувшись за контактними телефонами, вказаними на сайті. Звертайтеся — будемо раді допомогти!