Нормалізація харчування і корекція фігури

Нормализация питания и коррекция фигуры
Нормалізація харчування і корекція фігури

КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ: ХАРКІВ ОБИРАЄ КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ

Розглянемо загальні рекомендації щодо корекції фігури і нормалізації харчування. У медичному оздоровчому центрі Фортіс — цей інноваційний напрям, що поєднує в собі сучасні тенденції в медичній дієтології, активне заняття спортом і підтримку здорового способу життя. Детальніше про послугу тут.

Рекомендований зміст програми корекції фігури

 1. Первинна консультація лікаря-дієтолога: збір анамнезу; ЕКГ; вимірювання параметрів тіла, дослідження.
 2. Загальне лабораторне обстеження*.
 3. Повторна консультація лікаря-дієтолога (орієнтовно через 3-5 днів): оцінка результатів лабораторних досліджень; підбір індивідуальної програми корекції фігури і нормалізації харчування.
 4. Заключна консультації лікаря-дієтолога: оцінка ефективності виконання програми, її коригування за необхідності; рекомендації щодо здорового харчування; режим фізичного навантаження.

НОРМАЛІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ ТА КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ — ХАРКІВ ЦІНУЄ ЗДОРОВ'Я

Програма корекції фігури та нормалізації харчування повинна тривати не менше місяця та включати консультації лікаря-дієтолога, загальне лабораторне обстеження. 

Під час первинного прийому лікар-дієтолог збирає повну інформацію про спосіб життя клієнта та його цілі — нормалізація харчування, набір або зменшення ваги та ін., вимірює параметри тіла, наприклад — на ваговому аналізаторі Tanita (маса кісткової та м'язової тканини, кількість жирової тканини тіла і води в організмі, біологічний вік клієнта).

Лікар призначає загальне лабораторне обстеження клієнта* і дає загальні рекомендації щодо модифікації способу життя, що фіксується в Щоденнику Харчування. 
Лабораторні дослідження необхідні, щоб виключити можливі хронічні захворювання, порушення функцій органів та систем, гормональні порушення та ін. Результати лабораторних досліджень лікар-дієтолог аналізує під час другої консультації. 

Тільки після другої консультації лікар-дієтолог складає програму, яка включає: 

 • добір системи харчування;
 • індивідуальний підрахунок вживаних калорій;
 • розробка індивідуального меню*;
 • визначення режиму фізичного навантаження;

*За необхідності клієнту може бути призначене додаткове лабораторне обстеження. **Надсилається на електронну пошту протягом 3-х днів після другої консультації. У разі виникнення питань під час проходження програми клієнт може задати їх лікарю-дієтологу по телефону. 

Оцінка ефективності виконання програми відбувається через 30 днів після початку дії програми. 

Лікар дає рекомендації щодо подальшого закріплення досягнутих результатів.

ФІЗИЧНЕ НАВАНТАЖЕННЯ

Під час зниження та набору ваги обов'язковим є фізичне навантаження. 

Тренуватися слід не менше 2-3 разів на тиждень, залежно від індивідуальних особливостей кожного клієнта і поставлених цілей. 

Медичний оздоровчий центр Фортіс пропонує безліч варіантів занять у залі фитнесу, йоги, танців

Також ми можемо запропонувати активне заняття функціональним тренінгом та заняття в залі на сучасному тренажерному устаткуванні з персональним тренером.

Згідно з рекомендаціями лікаря-дієтолога клієнт може пройти: 

 • Курс масажу
 • Курс пресомасажу
 • Курс електростимуляції м'язів

Інтенсивна програма схуднення повинна тривати не менше місяця і включати: 

 • консультації лікаря-дієтолога
 • загальне лабораторне обстеження
 • інтенсивні силові тренування або ін.

Ми реалізуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, враховуючи його спосіб життя, звички, фізичні можливості. Дізнайтесь детальніше про нашу нову послугу "Програма здорового схуднення".