Про центр Fortis

image
медцентр Форис

«FORTIS» -

Чому ми
01
Філософія

Ми прагнемо зробити наших клієнтів здоровими і активними. Для цього зібрали в одному центрі фахівців в області медицини, дієтології і спорту, використовуємо сучасні методики і унікальне сучасне обладнання.

02
Cоціальна відповідальність

Ми постійно розвиваємося самі і хочемо ділитися своїми досвідом і знаннями з іншими. Підтримуємо людей, які вже ведуть або тільки прагнуть почати здоровий спосіб життя. Розвиваємо корисні звички в харчуванні, спорті та інших сферах життя наших клієнтів.

03
Цінності

Ми - одна команда, і це дозволяє нам сформувати комплексний індивідуальний підхід для кожного клієнта. Для нас важлива безпека досягнення мети клієнта і його здоров'я не тільки в поточний момент, але і на протязі тривалого часу після знайомства з нами.

04
Професіоналізм

Ми завжди на крок попереду. Єдині в Харкові об'єднали медицину, реабілітацію та спорт: висококваліфікований персонал, сучасне обладнання, новітні програми, якісний клієнтський сервіс, а найважливіше певну атмосферу, яка заряджає позитивними емоціями, дає відчути підтримку і причетність до кола людей, впевнено прямують до своїх цілей.

ФОРТИС
Медицинский оздоровительный центр
Наші партнери